2737
2734
عنوان

شما هم توی فروشگاه افق کوروش گرون فروشی دیدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 46 پست

من حدود سه سال هست فهمیدم دزده عزیزم قیمتای روی قفسه ی محصولات رو به روز نمیکنه و موقعه خرید متوجه نمیشی چقدره میای خونه میبینی سرت کلا رفته😀😀

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهم از كوروش خريد ميكنيم ولي بعضي وقتا بالا پايين داره مثلا پوشكو گرون ميده از اونجام نميخريم از ماركت دم خونمون ميخريم

روزی چنان دری به روت باز میشه که بخاطر همه درهایی که به روت بسته شدن خداتو شکر میکنی
2731

تاریخ انقضای گوشت چرخ کرده اش ۲۴ ساعت بود 😐😐😐

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

آره بابا خییییلی گرونه ما قند ۵کیلویی رو میگیریم ۴۸تومن اونجا زده بود ۵۸ تومن وخلاصه کلی اجناس دیگه رو به همین صورت دیدم البته برا خریدای اول اینترنتیش ۵۰درصد تخفیف میده ۱۰۰خرید میکنی ۵۰تومن میدی خب با این تفاصیل داره ۵۰تومن گرون میفروشه که به راحتی همونو کسر میکنه

2738
من این مشکل رو تا حالا ندیدم، چون همش تاریخ مصرفها رو چک میکنم

منم همونجا توو فروشگاه نگاه كردم تاريخ گذشته بود اومدم بيرون

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

شوهر منم از چند ماه پیش مدام اینو میگفت

آخه خواهرم همیشه میره افق کوروش

بعد شوهرمم چندبار باهاش رفت وقتی برگشتن شوهرم حساب میکرد میگفت ببین اینجا اینطوره و فلان

من زیاد سردرنمیارم

ولی شوهرم خیلی اصرار داشت که اونا غیرمستقیم دارن گرون فروشی میکنن

بخند، همین  
من از سوپر مارکت خرید میکنم که‌کمک کنم به یه خونواده برای امرار معاش هیچ وقت از فروشگاه خرید نمیکنم

قبلا هم این رو شنیدم ولی میگم اونجا هم کارمند داره، اون بندگان خدا هم حقوق میگیرند

مملکت که صاجب نداره همین میشه دیگه...

چند روز پیش یه گوشت کوب برقی خریدم ۱۴۰۰،اومدم خونه دیدم دیجی کالا و سایت ها زدن ۸۸۰تومن...

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

حقیقتشو بگم من اصلا از فروشگاه خرید نمیکنم حالا فرقی نداره کوروش باشه یا هایپر

هرچی نیاز دارم از یه ارزان سرای آشنا میگیرم که واقعا به صرفه تر میوفته برام

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
2706