2737
2739
عنوان

شما هم توی فروشگاه افق کوروش گرون فروشی دیدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 46 پست
من حدود سه سال هست فهمیدم دزده عزیزم قیمتای روی قفسه ی محصولات رو به روز نمیکنه و موقعه خرید متوجه ن ...

دقیقا همین طوره...

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
قبلا هم این رو شنیدم ولی میگم اونجا هم کارمند داره، اون بندگان خدا هم حقوق میگیرند

متاسفانه واسه این شعل سفته های ۳۰ میلیونی میگیرن واین کارگران اکثرا موقتی هستن مگر حسابدارانشون وسودهای کلانشون هم به جیب سرمایه داران میره

اما سوپر مارکت باعث امرار معاش خونواده های کوچیک میشه که اکثرا بچه هاشونم به این کار ادامه میدن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفاه و کوروش همش دزدیه.‌ من همیشه حبوباتمو فله ای میخرم. بقیه وسیله هامم از فروشگاه کوثر. 

تهران کوثر داره؟

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2728
2740
تاریخ انقضای گوشت چرخ کرده اش ۲۴ ساعت بود 😐😐😐

من هیچ وقت گوشت چرخکرده از بیرون نمیخرم، ولی چند وقت پیش برادرشوهرم اومده بود، فریزر کاملا خالی بود، یک شب که کباب از بیرون سفارش دادم، چون شوهرم وقت نکرده بود خرید کنه روز بعد برادرشوهرم رو فرستادم پس برو از کوروش که نزدیکه گوشت چرخکرده بخر بیار، شوهرم همیشه از میدون بار گوشت میخره و با طرف آشناست خودم خونه چرخ میکنم،  رفت خرید اومد، دیدیم ۸۰۰ گوشت چرخکرده مخلوط گوساله و گوسفند کشتار روز زده ۷۳ تومن با تخفیف ۵۸ تومن، من شاخ درآوردم، گفتم یعنی چی این تو هست؟ بنده خدا برادرشوهرم گفت من میترسم بخورم، گفتم ول کن خوب میپزم حالا کبابی که پریشب سفارش دادیم مگه مطمئن بوده😅بنده خدا تو رودربایستی نشست شام خورد

من هیچ وقت گوشت چرخکرده از بیرون نمیخرم، ولی چند وقت پیش برادرشوهرم اومده بود، فریزر کاملا خالی بود، ...

منم همیشه خودم چرخ می کنم ولی قاطی اجناسشون دیدم

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

من مارک مایع دسشویی خاصی میخواستم که تو سوپری به چشمم نخورد و رفتم از کوروش خریدم، از قضا رفتم سوپری و همون مارک رو با قیمت ارزون تر دیدم، سنگین بود دیگه نرفتم پس بدم اما همون یک بار بود خریدم، باما هم فقط در صورتی که یک جنس خاصی بخوام که جای دیگه نداشته باشن به اجبار مبرم که میدونم اونام گرون میدن. بقیه موارد فقط سوپری آشنا یا هایپر نزدیک

جان زنده دلان سعدیا که ملک وجود***نیارزد آنکه دلی را زخود بیازاری.
میگن از کوروش گرون تره درسته؟

نه والا ب نظرم هفت بهتراز کوروشه ولی فرقی با سوپری سرکوچه دیگه نمیکنه حالابااین وضعیت 

🎭  ی سری درداگفتنی نیست تاابدرودلت میمونه حالامیخاد ب نفعت باشه یا میخاد ب ضررت 🤫🖤
از چه لحاظ بهتره ؟ جنساش بهترن؟

قیمت عزیزم ولی خیلی وقته دیگه نرفتم ی فروشگاه دیگه نزدیک خونمونه میگیریم قیمتا ک همه جایکی شده گرون تر

🎭  ی سری درداگفتنی نیست تاابدرودلت میمونه حالامیخاد ب نفعت باشه یا میخاد ب ضررت 🤫🖤
قیمت عزیزم ولی خیلی وقته دیگه نرفتم ی فروشگاه دیگه نزدیک خونمونه میگیریم قیمتا ک همه جایکی شده گرون ...

چه جالب

من فکر میکردم هفت از کوروش گرون تره

آره بابا همه جا گرون شده و قیمتها سرسام آور

ممنون بابته توضیحاتت گلم 🌹

2706