2703
2553

یا من ساده ام و تازه متوجه شدم😒

اصولن همه خرید خونه رولیست میدم شوهرم انجام میده، من ضروری بشه میرم خرید، یا افق کوروش یا میوه فروشی کنار خونه مون

هفته پیش رفتم ی چند تا قلم وسیله خریدم به اضافه یک بسته ذرت ۳۰۰ گرمی مارک خشکپاک، من همیشه فاکتورها رو اومدم خونه فقط چک میکنم چیزی اضافه یا کم نباشه و میندازم، اتفاقا این یکی جا موند ننداختم،

فرداش خاهرم رفت کوروش ذرت خرید همین مارک، همینطور حرف شد تا رسیدیم به چک کردن قیمتها، خاهرم گفت برای من ۹۵۰۰ زده، اومدم برای خودم رو دیدم زده ۱۳۵۰۰، گفتم حتما تاریخ تولیدشون متفاوته، دیدیم بله برای خاهرم تولید تیر زده، برای من تولید مهر، اومدم چک کنم با تخفیف کوروش چند در اومد دیدم توی فاکتور زده ۱۸ تومن با تخفیف ۱۷ تومن، تعجب کردم، دیگه مملکت اینقدر از بالا تا پائین دزدی میشه و چون بسته رو باز هم کرده بودم دیگه نرفتم فروشگاه، چند روز بعد مسیرم میخورد فاکتور رو بردم و گفتم همچین مشکلی پیش اومده، کارکنای اونجا هم توجیه کردند که قیمتها به روز شده ولی ما نمیتونیم قیمت مصرف کننده رو دست بزنیم الان برید توی اون قفسه ببینید ذرتهای ما همه ۱۸ تومن هستند اگر بسته رو باز نکرده بودید مرجوعی میزدیم، منم گفتم اوکی، این بندگان خدا هم فقط فروشنده هستند  بحث کردن فایده ای نداره اومدم بیرون ولی دیگه افق کوروش نمیرم چون شوهرم رفت از مغازه ذرت فله ای قیمت کرد کیلویی ۳۰ تومن یعنی همون ۳۰۰ گرم تقریبا ۱۰ تومن در میاد،

شما هم تجربه ای مشابه دارید؟

من از سوپر مارکت خرید میکنم که‌کمک کنم به یه خونواده برای امرار معاش هیچ وقت از فروشگاه خرید نمیکنم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اره...تازگیا رو شده دروغشون.....کلا فروشگاهه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

كلا يبار رفتم كوروش جنساش تاريخ گذشته بود

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2714

خیلی خیلی زیاد ...اون روز نرم کننده برداشتم ۲۲ میگه ۳۸ 

گفتم دقیقا چرا!

میگه قیمت جدیده گفتم تو که نمیتونی از قیمت روی کالا گرونتر بدی بگی قیمت جدیده...خیلی دیدم هم رفاه هم کوروش

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706