2733
2734
عنوان

چقدر اهل مقایسه کردن هستین؟

150 بازدید | 33 پست

من هیچوقت خودمو با هیچکسی مقایسه نمیکردم تو زندگیم. اما از وقتی ازدواج کردم ناراحت میشم که هر کاری میکنم جاریمم میکنه و حواسش هس هیچوقت هیچ جایی کم نیاره. یجورایی حس رقابت پیش میاره. حس میکنم منم کم کم دارم درگیر میشم اما دوس ندارم. همه وقت آدمو میگیره این کارا و از زندگیم جا میمونم. اما نمیدونم با این حس هم چیکار کنم. چجوری مغزمو خالی کنم از این چرندیات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم.اگه کسی بخواد مقایسم کنه که رقابت کنم با دیگری معمولا خودمو به اون راه میزنم و اصلا محل نمیدم ولی اگه فرصتش بشه به رو میارم کاراشونو که انتظار نداشته باشن!وگرنه خودمو با کسی مقایسه نمیکنم.محافظه کارم هستم و رو نمیکنم 

من همین یه دونه ام!
2731
اصلا نیستم چون همیشه ب ظاهر هست اصلا نمیدونی چی میگذره داخل زندگیشون

آره دقیقا اما انگار این حس جاریم به منم منتقل شده. همش به خودم میگم بیخیال که اونم همین کارو کرده چه اهمیتی داره اما گوشم بدهکار نیس

نمیدونم.اگه کسی بخواد مقایسم کنه که رقابت کنم با دیگری معمولا خودمو به اون راه میزنم و اصلا محل نمید ...

منم محافظه کارم اما هر چیزی قایم کردنی نیس مخصوصا که یه خانواده شوهر فضول داشته باشی. وگرنه با جاریم کاتم

2740
من اهل مقایسه نیستم ولی چند وقتیه میبینم هم سن های خودم پیشرفت کردن ولی من نه به فکر میوفتم 

منم نگا میکنم میبینم همه روزمو فکرای چرند پر کرده که چه خری چیکار کرد. بجای اینکه بشینم برا زندگی خودم یه کاری کنم

منم محافظه کارم اما هر چیزی قایم کردنی نیس مخصوصا که یه خانواده شوهر فضول داشته باشی. وگرنه با جاریم ...

خب من با هیچکدوم کات نیستم.میرم و میام و کار خودمو میکنم.انقد حرصم دادن و اذیت که الان استاد شدم چیکار کنم!

من همین یه دونه ام!
قبل از ازدواج زیاد مقایسه نمیکردم.ولی الان همش مقایسه میکنم چون قبلا همه چی برام فراهم بود الان هیچی ...

آره شاید اینم باشه تا حدی. اما بازم بنظر خودم بیخودی فکرمو میذارم برا‌ آدمای الکی

به منم یاد بده

نمیدونم اخه اخلاقا و روحیه ها فرق داره.خانواده من تربیتشون براساس استقلال شخصیتیه اما خانواده همسرم بااینکه پسرن باید همه چیز تحت نظر خانواده باشه!همه چیشون!من مثلا میخوام برم خرید میگن کجا میری.میگم میرم بیرون.میگن کجا میگم نمیدونم.خواهرشوهرم میگفت داری میری بیرون نمیدونی کجا؟منم تو چشماش نگاه میکردم میگفتم نه نمیدونم.فک کن مامانم زنگ میزد میرفتم تو اتاق میپرسیدن انقد تکرار میکردن که ادم به شکرخوردن میفتاد!منم کلمه نمیدونم رو یاد گرفتم و میگم.ولی واقعا سخته ادم بخواد دنبال سیاستی بگرده که از خودش محافظت کنه!

من همین یه دونه ام!