2737
2739
عنوان

بد قولیه کناف کار یاپیمانکار ساختمون

| مشاهده متن کامل بحث + 116 بازدید | 23 پست
هیچی حرص میخوریم    قرارباهاش کناربیایم تابیادبزنه رفتیم درخونش به زنش گفتم حالاقراریکی دی ...

ما هم دوست داشتیم باهاشون کنار بیاییم میگم با خودم به زنش دوباره پیام بدم ولی زنش خیلی نفهمه

خدایا به امید تو
ایناهم کم سن وسالن عوضیا اصلا دوست نداشتم به اینجا کشیده بشه تقصیر زن از خدا بی خبرشه  

طرف ما معتاده من شوهرمبیماری قلبی داره نبایدحرص بخوره منم هیچی بهش نمیگم میترسم طوریش بشه خیلی وضع بدیه من درکت میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طرف ما معتاده من شوهرمبیماری قلبی داره نبایدحرص بخوره منم هیچی بهش نمیگم میترسم طوریش بشه خیلی وضع ب ...

آدم حرصش می گیره تو این وضعیت پول بده کارشم نصفه کاره بمونه خدا ازشون نگذره

خدایا به امید تو
ما هم دوست داشتیم باهاشون کنار بیاییم میگم با خودم به زنش دوباره پیام بدم ولی زنش خیلی نفهمه

سعی کنیدباهاشون کناربیان میدونم ازشون متنفرین ومیخواین حالشون بگیرین ولی باشکایت چندماه طول میکشه تابه پولتون برسین دوباره باید یکی دیگه روبیارین اذیت میشین

2742
سعی کنیدباهاشون کناربیان میدونم ازشون متنفرین ومیخواین حالشون بگیرین ولی باشکایت چندماه طول میکشه تا ...

کاشکی پولشونو نمیدادیم همشو الان 

اونده بودن بخاطر پولشونم شده تموم می کردن 

خدایا به امید تو
آدم حرصش می گیره تو این وضعیت پول بده کارشم نصفه کاره بمونه خدا ازشون نگذره

اگه این نبودتاالان خونمون اماده شده بود نمیدونم چراهرچی ادم قالتاقه به پست شوهرمن میخوره ازبس سادس  هرچی هرکی میگه سریع باورمیکنه

2738