2737
2734

یه خانوم آقاییو رو تو دیوار پیدا کردم که کار کناف ودکوراسزوک انجام میدادن دوماه پیش باهاشون قرداد بستیم هر روز بامون قول دادن فردا تموم میشه که نشد آخرشم کار تموم نشده زنش بهم زنگ زد که پولمونو بدید گفتم تا کار تموم نشه پولتونو نمیدیم بهم گفتم پولمونو دادید دادید وگرنه هر چی دیدید از چشم خودتون دیدید من خیلی ناراحت شدم همه بهمون گفتن پولشونو ندید اینقدر اذیتتون کردن ولی شوهرم حوصله دلوا نداشت با شوهرش حرف زد شوهرش خیلی زبونبازه به شوهرم قولشو داد که پولو گرفت کارو تموم کنه شوهرمم بهش پولشونو داد فقط یک وپانصدو نگه داشت در حالیکه کارشون تموم نشده بود الان هر چی شوهرم به شوهرش زنگ زد که بیا الکی چندبار قول داد نیومد آخرشم گوشیشو جواب نمیده خیلی ناراحتیم شوهرم میخواد بره اصناف شکایت کنه خیلی اذیتمون کردن نردرونمو تازه خرزده بودم بجای اینکه تودشون بیارن اونو استفاده کردن داغونش کردن نمی دونم چیکار کنیم برم دم مغازشون آبروشونو ببرم یا پبام بدم بهشون بگم میریم اصناف ولی شوهرم میگه هیچ کاری نکن یدفعه ازشون شکایت می کنیم خسارت این مدت هم که سرکارمون گذاشتنو می گیریم نظر شما چیه

خدایا به امید تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس شکایت کنید و بهشون زنگ بزنید و بگید که ازتون شکایت کردیم و هرجاهم لازم باشع میگم که پیش شما دیگه ...

شوهرم میگه شکایت می کنم دیگه جوابشونم نمیدیم فقط خسارت بدن

خدایا به امید تو
2740
منم شوهرم تقریباهمه پول داده یعنی یه نی نی هم سرشوهرمن کلامیزاره اونم گول حرفاشوخورد حالاهم مثل چی پ ...

ایناهم کم سن وسالن عوضیا اصلا دوست نداشتم به اینجا کشیده بشه تقصیر زن از خدا بی خبرشه  

خدایا به امید تو
فکرکردین به این سادگیه؟ دوبرابرطلبت بایدخرج کنی وکلی دوندگی قانون های ما همش بنفع ظالمه

آره می دونم چطوری می تونن راحت پول مردمو بخورن تازه شوهرم سر حرف میشه میگه تو تقصیر داری تو پیداشون کردی میگم چرا همه پولو بهشون دادی نمیخواد قبول کنه اشتباه کرده

خدایا به امید تو
2706