2752
2739
به دنیا اومدن پسرم  لحظه عقدم

شما چند سالگی پسرتون دنیا اومد؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز که تست بزنم باردار باشم این میشه بهترین اتفاق 

1400/1/1بلـــــه😕چیــه😕همینه که هست😕خلاصه که قانون جذبو😕 از این حرفا😒😐ماچ بـــه کلتون😐💋امید به بالا سری مامان1400🤲😕💋هـــــوم😕دیگ هیچی😐 هــــا راستی اهل گزارش زدن نیستم ولی تز روشن فکریو😕 و ادای باکلاسی😒و از این چیز شعرا ببینم گزارش🤫 بــــله😒باکالاسای😕 بافارهانگ😕 لاناتی😕هــــوم😕تیکه کلاممه اصن😐دنیام داداشم🤗مثلا عشق شوهرمم😕حرف سازنده و تو دل برو ببینم صلوات میفرستم برا فاعلش😕خلاصه که هیچی 😕بعدم برای عزیزانی که بعد استاد همه چیز دون ادعای دانایی در صدرو دارن باشه شما حرفایی که تا چند سال ایندم میخای بزنی درسته 😕
2731
واقعا جدید با قدرت جاذبه آشنا شدی؟؟؟؟؟ اینکه هزاران سال هست و بعد چه تاثیری توی روند زندگی داره!!!!! ...

آره عزیزم منم اول میگفتم چرته بخدا تویه هفته ۳میلیون پول دستم رسید الآنم دارم شکر گذاری انجام میدم

2740
شما چند سالگی پسرتون دنیا اومد؟ 

دو ماه و نیمه به دنیا اومده😄😄 چند روز دیگه بیست و یک سالم تموم میشه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲