1874
1955
عنوان

بدترین اتفاق 🙂💔

245 بازدید | 29 پست

من یکما پیش پدرم و بردارم داخل تصادف باهم مردن ازتون خاهش میکنم صلوات یا هر چیز دیگه ک میتونین انجام بدین براشون بخونین❤سوالی داشتین جواب میدم حتمن

تصادفون سال ۹۰

بدترین نحس ترین سال تاریخ

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

دوتافاتحه براشون خوندم لطفابرای پدربزرگ مادربزرگمم بخونید

خداوندا تو را شکر می‌کنم به خاطر تمام نعماتی که به من دادی...😍❤                                                   ‌‌                     
1965

خدا صبرتون بده😢روحشون شاد،صلوات فرستادم واسشون،

چن سالشون بود؟

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊

درکت میکنم😕

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
1967

خدا رحمتشون کنه 🌸🌸🌸

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
چرا؟

نمیدونم خواب بودم

ولی وحشت ناک ترین

ترسناک ترین

سرد ترین

شب عمرم بود

یه قدم با مرگ‌ فاصله داشتیم

للنت به هرچی جادس

1974
ممنون عزیزم ۳۰ و ۶۲

داداشت جوون بوده

الهی بمیرم

1718