2733
2734
عنوان

نامه من به پسری ک دیگه ندارمش........😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 984 بازدید | 60 پست
من زمانی که بیمارستان بستری بودم یه خانمی اونجا بود که دکترا میگفتن هیچوقت باردار نمیشه ولی بعد 10 س ...

آفرین بهش.......

منم روزیی ک خیییییییییییلی ها اومده بودن اشکمو ببینن لبخند زدم و گفتم خدا بزرگه و حتی یه قطره اشکی جلوشون نریختن اما از درون ویران بودم و هستم......اما ب خدا امید دارم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
آفرین بهش....... منم روزیی ک خیییییییییییلی ها اومده بودن اشکمو ببینن لبخند زدم و گفتم خدا بزرگه و ...

میدونم سخته ولی خداتو شکر کن بزرگتر نبوده و 5 ماهه بوده...اگه خدا نخواد برگی از درخت نمی افته ..غم و غصه رو بذار کنار به فکر آینده روشنت باش ...بازم نی نی دار شو دیگه مامانی

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

مامان من دوتا بچه اولش واز دست داد می گفت سرشون توش پر اب بوده اول اب سر بچه هارو با سرنگ خالی می کرده بعد دنیامی اومدن مامانم گریه می کرده دکتره بهش نی گفته گریه نکن دوست داری بچت ناقص باشه تو زندگی عذاب بکشه ولی مامانن هنیشه یادشون می کنه

ابجی می دونم درست نیست گفتنش .. ولی با وجود گرفتاریام با مشغله هام خیلی وقت بود اشک نریخته بودم 🤦‍♂️

الان که خوندم نفس کشیدن برام سخت شد نتونستم جلو خودمو بگیرم .. انشالله همون امام زمانی که خبر تولدشو بهش دادی بهت صبر بده.. 

می دونم خدا دوستون داره و داره امتحانتون می کنه (با اموال و فرزند آزمایشتون می کنیم ) پس امیدتونو از دست ندین و منم توی غمتون شریک بدونید 

2740
الهی همیشه اینقدر غرق خوشی باشید ک مگر از شوق گریه کنی عزیزم ....ممنون

ان شاءالله خدادوباره بهت ارمیاروببخشه

وبه زودی زودنصیبت فرزندی سالم وصالح کنه

میدونی من موقع هایی که دلم خیلی تنگ دخترم میشه

به خودم این امیدرومیدم که یکی هست اون دنیامنتظرمه

ویک روزی ملاقاتش میکنم وبراش مادری

واینکه اون جاش بهترازمنه

دخترمن2سالش نشده بود

خیلی شیرین وزیباشده بود

الهی هیچ مادری داغ فرزندنبینه چه جنین باشه یاجوان

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

عزیزم درکت میکنم. من سه تا سقط داشتم آدم کمرش میشکنه ولی غصه نخور اون دنیا شفاعتت میکنه احادیث در مورد جنین های سقط شده رو بخون... به وقتش که باشه خدا عزیزت رو بهت برمیگردونه 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2706