2733
2739
عنوان

نامه من به پسری ک دیگه ندارمش........😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 984 بازدید | 60 پست

ای وای 😔 واقعا خاک بر سردنیا

ای آنکه دوست دارمت  اما ندارمت 💔،بر سینه می فشارمت ، اما ندارمت💔 ای آسمان من که سراسر ستاره ای تا صبح می شمارمت ، اما ندارمت💔 در عالم خیال خودم چون چراغ اشک بر دیده میگذارمت ، اما ندارمت 💔می خواهم ای درخت بهشتی ، درخت جان در باغ دل بکارمت ، اما ندارمت 💔می خواهم ای شکوفه ترین مثل چتر گل بر سر نگاه دارمت ، اما ندارمت💔

اگه بچه منم بود الانا باید دنیا میومد😔😔

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاشق اسم ارمیام .........بهم جون دوباره میده...

ای جونم مطمئن باش وقتش نبوده ک ارمیا جان بیاد پیشت خدا ی زمان دیگ دباره میفرستت پیشت

برای حاجت روا شدن خواسته خودمو خودت ی صلوات بفرست و از ته دل بگو آمین🤩😍💜
پسر خواهرم ۱۴ ساله رفت... خداروشکر کن قبل بدنیا اومدن دیگه نمیتونی حسش کنی و خواهرم آرزو میکرد بچه ...

عزیزم 😢😢😢

چطوری فوت شدن ؟؟؟

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2728
تصادف کردن

خدا ب پدر و مادرش صبر بده 😢😢😢

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2740

من زمانی که بیمارستان بستری بودم یه خانمی اونجا بود که دکترا میگفتن هیچوقت باردار نمیشه ولی بعد 10 سال یهو باردار شد تا 36 هفته اش شده بود فقط برای یه قند بالاش دکتر گفت بره بیمارستان بستری و زایمان کنه...اومد بیمارستان رفت سونو داد گفتن دست و پای بچه ات کوتاهه 😢 اسک ریخت زجه زد قندش رفت بالا ...بهش انقد انسولین زدن و دزش و بالا و پایین بردن که بچه اش تو شکمش مرد ..بچه ای که قرار بود به دنیا بیاد ...ولی اون دختر انقدر الان روحیه داره که خدا میدونه ...میگه نباید با حکمت خدا جنگید باید گفت شکر...با اینکه دیگه حامله نمیشه و شده یه حسرت بزرگ تو دلش ولی میخنده و زندگی میکنه

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

متاسفم عزیزم... کاملا درکت میکنم... منم پارسال این وقتها باردار بودم ولی متاسفانه ۳ ماهگی از دستش دادم....خدا برای هیچکی نخواد همچین غم بی پایانیو....

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
پنج ماهگی سقط شد...

خدا بهت صبر بده عزیزم منم یک سال پیش بچم ۸ماهگی تو شکمم فوت میکنه و اینقدر ناراحت شدیم بخدا همش که ب یاد بچم میفتیم من و پدرش گریه میکنیم و خداروشکر خدا رو صد هزار مرتبه شکر الان یه گل پسر دارم دوروز پیش پنج ماهش شد فقط خواستم بهت بگم نگران نباش انشالله خدا به جای یک بچه دوتا دوقلو بهت بده انشالله 

2706