2733
2739
عنوان

ازدواج با پسر تبريزي

| مشاهده متن کامل بحث + 6996 بازدید | 145 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیز میدونید خب ماها همیشه ترکی حرف میزنیم ترکی حرف زدن برای ما خیلی خیلی راحتره، بخایم فارسی ص ...

عزیزم حرفتون درست   من خودم لرم ولی وقتی مسافر میادشهرمون لری صحبت نمیکنم ولی میای تبریز یا اردبیل میخوای ادرس بپرسی زحمت نمیدن فارسی بگن باترکی میگن این بی احترامی محسوب میشه

گروه سبز وزن الان ۶۳  وزن هدف ۵۷💪💪💪💚💚💚
2728
مال خود خود تبريزن همه فاميلاشونم تبريز زندگي ميكنن ولي راست ميگيد يكم حس ميكنم خودشو سرتر من ميدو ...

اره مال منم ترک بود خیلی مابین حرفاش حس میکردم یجور انگار تعصب داشت 

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
اینم بگم برای زن ذره ای ارزش قایل نیستن و فقط امر و نهی میکنن  زن رو موجود کم ارزشی میدونن&nbs ...

اینی که توصیف نمودی عربای دوران جاهلیت نبودن؟   

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2740
عزیزم حرفتون درست   من خودم لرم ولی وقتی مسافر میادشهرمون لری صحبت نمیکنم ولی میای تبریز یا ارد ...

لری ک همون فارسیه تقریبا خب اکثر سن بالاها و برخی جوونا ک تخصیل نکردن فارسی بلد نیستن 

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
نزدیکیم ..خب مردای اردبیلی چطورن ؟ خوبه رفتارشون 

شمام کوردی؟ همه جا خوب و بد داره عزیزم

دختر عموی من شوهرش ترک اردبیله، فوق العاده زرنگ و کاری و اهل خانواده و پاک خیلیممم پولداره از صفر باهم شروع کردن

زن پسر عمومم ترکه فوق العاده مهربون و خون گرمه 

دختر عمم شوهرش ترک اردبیله یه آدم تنبل و بی قید

بستگی داره دیگ

2706