2737
2739
عنوان

ازدواج با پسر تبريزي

| مشاهده متن کامل بحث + 6995 بازدید | 145 پست
دوست عزیز میدونید خب ماها همیشه ترکی حرف میزنیم ترکی حرف زدن برای ما خیلی خیلی راحتره، بخایم فارسی ص ...

دقیقا...

خانواده شوهر منم خیلی سعی میکنن جلوی من فذرسی حرف بزنن ولی ناخودآگاه میرن کانال ترکی

من هروقت فضولیم بگیره از شوهرم میپرسم ترجمه میکنه... تا الانم یه چیزایی رو خودم یاد گرفتم

این چیزا مسئله و دغدغه نیست واقعا آدم باید هنر داشته باشه خودشو با هر شرایطی وفق بده

راز خوشبختی من این است: «راضی ام به رضای خدا»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی پسر دوستن   جهیزیه زیاددهم میخوان🙁

خوب شد جدا شدم چون ما جهیریه برا داماده ..دختر فقط در حد توانش ..سر همین چیزا به مشکل برمیخوردیم بین خانواده ها

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
2731
نه عزیزم ترک تبریز خودمونن

این تیپ ادمی تک و توک ممکنه تو هر قومیتی باشه

گلم چرا به همه ربط میدی حرفت خیلی غیرواقعیه من تورکم متعصب هم نیستم و همیشه خودمو نقد میکنم ولی صحبتای شما خیلی غیرواقعیه 

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

.خانومای تبریز فوقالعاده کد بانو و زرنگ تو کار خونه وپختو پزو خلاصه همه چی هستن وانتظار دارن عروسشونم هم مثل اونها باشه.مرداشونم خدایی زن دوست وکارین وپولدار....البته بگم کمی حساس به پوشش هستن نظر مادر شوهر وخواهر شوهر در بعضی خانواده ها مقدمه....جهیزیه کامل باعروسه هزینه عروسی بین عروسو داماد نصف میشه بسیار طلا دوست هستن و همینطور چشمو هم چشمی زیاد دارن  

2740
دوست عزیز میدونید خب ماها همیشه ترکی حرف میزنیم ترکی حرف زدن برای ما خیلی خیلی راحتره، بخایم فارسی ص ...

اخه من شنيدم اگه تو جمعشون فارس باشه برا احترام همشون فارسي حرف ميزنن درسته؟

لری ک همون فارسیه تقریبا خب اکثر سن بالاها و برخی جوونا ک تخصیل نکردن فارسی بلد نیستن 

میتونن یه جوری بفهمونن که حداقل بلدنیستن   مااومدیم  ادرس باترکی که میگفتن هیچ  میگفتم نفهمیدم چی گفتین  مسخره میکردن میخندیدن  خیلی ناراحت شدم یه روز بیشتر نموندیم برگشتیم 

گروه سبز وزن الان ۶۳  وزن هدف ۵۷💪💪💪💚💚💚
دقیقا... خانواده شوهر منم خیلی سعی میکنن جلوی من فذرسی حرف بزنن ولی ناخودآگاه میرن کانال ترکی من ه ...

هنرمند کی بودی😆

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
.خانومای تبریز فوقالعاده کد بانو و زرنگ تو کار خونه وپختو پزو خالصه همه چی هستن وانتظار دارن عروسشون ...

واي چقدر خوب گفتين

تك تك حرفاشون بطور مستقيم و غير مستقيم از اون اقا شنيدم

شما عروس تركيد؟

میتونن یه جوری بفهمونن که حداقل بلدنیستن   مااومدیم  ادرس باترکی که میگفتن هیچ  میگفت ...

والا من ترکم شده دست طرفو گرفتم بردم نشونش دادم ی بخشی هم متاسفانه نژاد پرستی هس دیگ ک بقیه قومیت ها رفتار بدی دارن اینام در جواب اینطوری میکنن

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
2706