2737
2739
عنوان

ازدواج با پسر تبريزي

| مشاهده متن کامل بحث + 6995 بازدید | 145 پست

اینم بگم برای زن ذره ای ارزش قایل نیستن و فقط امر و نهی میکنن 

زن رو موجود کم ارزشی میدونن 

به شدت پسر دوستن و اگه براشون پسر نیاری یعنی بدرد هیچی نمیخوری 

او خداوند ناممکن هاست ...در حالیکه تو بر ممکن گریه میکنی ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من بابات درست میگه به حرفش گوش کن  من دانشجوی تبریز بودم حتی استادا خوش و بش اول کلاس ر ...

دوست عزیز میدونید خب ماها همیشه ترکی حرف میزنیم ترکی حرف زدن برای ما خیلی خیلی راحتره، بخایم فارسی صحبت کنیم خب واقعا آدم سختشه. شما فکرشو کن بخوای انگلیسی صحبت کنی هرچقدرم بلد باشی باز سخته ادم ترجیح میده زبان خودشو صحبت کنه، دلیل ترکی حرف زدن بیشتر ماها همینه وگرنه اینکه میگن نژادپرستی و نمیدونم چی چی نیستش

عزیزم هر کس با همشهری خودش راحتتره منم ارومیه م شهر ما کورد و تورک قاتیه یعنی تورک ها از روستاهای ...

ترک ها اومدن ارومیه!!!!! ارومیه ترکا بودن بعد بقیه اومدن

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
2731
دوست عزیز میدونید خب ماها همیشه ترکی حرف میزنیم ترکی حرف زدن برای ما خیلی خیلی راحتره، بخایم فارسی ص ...

دقیقا من کلاس اول چقد زجر کشیدم سر فارسی باد گرفتن خیلیا ترک تحصیل میکنن اصن

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
2738
ترک ها اومدن ارومیه!!!!! ارومیه ترکا بودن بعد بقیه اومدن

اشتباه نوشتم عزیزم بعدش ادیت کردم

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

والا من فارسم... شوهرمم اصالتا ترکه

خانواده خوب و فهمیده و مهربونی داره... با این که سنتی هستن ولی رفتارشون با من همیشه محترمانه بوده

ما تهران زندگی میکنیم خونه م واحد بغلی مادرشوهرمه... تاحالا نشده سرزده در بزنه بیاد خونم... هر وقتم نذری غذایی چیزی میاره تو خونه رو نگاه نمیکنه با روی خوش میاد قربون صدقه همدیگه میریم و میره خونش... قبل از عروسی هم از نظر خرید وسایل عروس و طلا و این چیزا سنگ تموم گذاشتن البته هزینه هاش با خود شوهرم بود ولی خانوادش با جون و دل کارای تزیین و آوردنشو انجام میدادن... من که ازشون بدی ندیدم...

البته اینم بگم خانواده با خانواده، تربیت با تربیت، لقمه با لقمه فرق میکنه... میخوام بگم از رو قومیت هیچ وقت تصمیم نگیر... به اخلاق و منش و خانوادش نگاه کن

ایشالا بهترین تصمیمو بگیری و خوشبخت شی

راز خوشبختی من این است: «راضی ام به رضای خدا»

مال خود خود تبريزن

همه فاميلاشونم تبريز زندگي ميكنن

ولي راست ميگيد يكم حس ميكنم خودشو سرتر من ميدونه با اينكه بنظرم من بالاتر اونم

اما يه حس نژاد پرستي و تكبرشو بين حرفاش حس ميكنم

چرا انقده مغزتونو آکبند نگه میدارید یه استفاده ای کنید بد نیستا

بابا همه جا خوب و بد داره ..واقعا فهمیدنش انقده سخته

یه زن کرد آورار شد رو زندگی خواهرم یه زن کرد دیگه هم آوار شد رو زندگی خالم ..حالا جایزه من بگم کردا بدن؟نمیگم چون همه شونو با یه چوب نمیرنم هم خوب داریم هم بد

2706