2737
2734
عنوان

ازدواج با پسر تبريزي

| مشاهده متن کامل بحث + 6996 بازدید | 145 پست
منم جدا شدم از دو شهر متفاوت بودیم فرهنگ مختلف خساست طرز خرج کردن همه چیز فرق میکرد

من دوران دوستی جدا شدم ولی هنوز دوسش دارم ای خداا

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما دختر همسایمون با پسر ترک ازدواج کرد کیلومترها باما فاصله داشتن یه عروسی نگرفت بهترین جهازو دادن پ ...

عزیزم خب همه جا هر جور انسانی هست فارسا معتاد یا بیکار نیستن تجاوز ندارن !!!!

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
من داییم فارس هستیم اهل آبادان زن داییم ترک همدان هست باهم ازدواج کردن زندگی خوبی هم دارن مشکلی نداش ...

ترک همدان کاملا متفاوتن البته خوبی و بدی منظورم نیست

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

به نظر من بابات درست میگه به حرفش گوش کن 

من دانشجوی تبریز بودم حتی استادا خوش و بش اول کلاس رو ترکی حرف میزدن 😐 ما مثه مشنگا فقط نگا میکردیم 😂😂

کبوتر با کبوتر باز با باز ...

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
2740

عزیزم همه جا خوب و بد داره اما ترک های تبریز اکثریتشون بینهایت از خود راضی هستن و به قول معروف فکر میکنن از دماغ فیل افتادن 

حتی ترک شهر های دیگه رو هم قبول ندارن چه برسه به فارس 

مثل بقیه انسانها هستن منتها تو توهمشون فکر میکنن نژاد برتر هستن و هیچکس از اونها سرتر نیست  

حتما خوب باهاشون رفت و آمد کن تا روحیاتشون دستت بیاد عجله نکن برای وصلت 

من خودم زخم خورده ام از این جماعت 

او خداوند ناممکن هاست ...در حالیکه تو بر ممکن گریه میکنی ...
ای جانم باصداقت من شنیدم دخترای ترک عالین واسه ازدواج  

عزیزم هر کس با همشهری خودش راحتتره

منم ارومیه م

شهر ما کورد و تورک قاتیه یعنی کورد ها از روستاهای اطراف اومدن اینجا ساکن شدن من وقتی بین شونم حس غریبی میکنم وقتی اونا با زبون خودشون حرف میزنن من اصلا متوجه نمیشم خیلی حس بدیه 

حالا فک کن عروسشون بشی اونا باهام حرف بزنن تو هیچی متوجه نشی😐😐😐

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
عزیزم همه جا خوب و بد داره اما ترک های تبریز اکثریتشون بینهایت از خود راضی هستن و به قول معروف فکر م ...

دقیقا این حرفا درمورد تبریزیا زیاد شنیدم 

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚

نميدونم شايد اونام مخالفن اخه ميگفتن كه پدرشون مخالفن ولي راضيشون كرده مادرشون و خواهراشونم گفتن اگه دختر خوبيه كه خوبه

عكس منم ديدن خيلي خوششون اومده

واقعا هركي يچيزي ميگه يكي ميگه با همشهريت ازدواج كن يكي ميگه نه تركا خيلي ازدواج باهاشون خوبه

واقعا موندم چكار كنم

از طرفي هي بهشون ميگم تفاوت فرهنگي داريم ميگه نه ما باهم فرق نداريم

من خودم تا اخر نسلمون فارسيم

اما زياد از مرداي فارس خوشم نمياد مثلا من شنيدم تركا مرداشون خيلي زن دوستن خيييلي باغيرتن

غيرت بيجا نه ها

غيرتي كه مثلا نميزارن كسي زنشون ناراحت كنه يا غيرت كار كردن دارن

2706