2733
2734
نمیدونم دست خودم نیست شاید چ ن ناخواسته بود ولی همه میگن بدنیا بیاد خوب میشی

اوووه بلهههه یجور دوسش میداری ککککک منم نمبخواستم شرایطم خیلی بد بود الان زندگیمه تو بیمادستان هی میگفتم من نمیخواستمش خدا چرا گرفتارم کردی اینقد دارم درد میکشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوسش داری؟؟؟ من هیچ حسی بهش ندارم

کیو؟ پسرمو؟🤣🤣🤣🤣🤣 قلبمه. اره حست طبیعیه. منم تو حاملگی حس خاصی مداشتم. خوشحال بودم و دوسش داشتم. ولی نه خیلی که فوران کنه . حتی وقتی زایمان کردم گذاشتنش روی شکمم گفتم برش دار نیفته. با یه حس تعجب و ترسی نگاش میکردم و تو دلم گفتم چرا انقدر قرمزه و شبیه من نیست. اینا طبیعیه. ولی الان وقتی خوابه غش میکنم تا بیدار شه بغلش کنم انقدر دلتنگ میشم براش

اوووه بلهههه یجور دوسش میداری ککککک منم نمبخواستم شرایطم خیلی بد بود الان زندگیمه تو بیمادستان هی می ...

منم 😔😔

تو اوضاع مالی تون تاثیر گذاشت اومدنش0؟؟ 

2731
منم 😔😔 تو اوضاع مالی تون تاثیر گذاشت اومدنش0؟؟

والا من اون زمان ن خونه داشتم ن ماشین کمکم تونستم خونمو بسازم طلامو فروختم ماشین خریدم اشناها میومدم پول اینا میدادن اون زمانم گرونی نبود ب اون صورت وضعیت مالیت اوکی نیس؟؟

کیو؟ پسرمو؟🤣🤣🤣🤣🤣 قلبمه. اره حست طبیعیه. منم تو حاملگی حس خاصی مداشتم. خوشحال بودم و دوسش داشتم. ...

واااآی منم از این کار که میذارن رو شکم آدم خیلی بدم میاد..... خدا کنه حال منم نسبت بهش عوض بشه.... میدونی من. وسط آزادی و خوشیام باردار شدم بعد اون همش حالم بد بود خیییلی آب نمی تونم بخورم بالا میارم

والا من اون زمان ن خونه داشتم ن ماشین کمکم تونستم خونمو بسازم طلامو فروختم ماشین خریدم اشناها میومدم ...

چرا خونه دارم ماشین تازه فروختم شوهرمم ماهی 4 حقوقش اما بازم موندیم خیلی میترسم تا این لحظه یه تیکه لباس نخریدم براش پول بیمارستان‌ هم ندارم

چرا خونه دارم ماشین تازه فروختم شوهرمم ماهی 4 حقوقش اما بازم موندیم خیلی میترسم تا این لحظه یه تیکه ...

اصلا سیسمونی نگرفتی ؟؟؟لباسم تیکه ایا ارزونترن یکی دودست براش بگیر اما ه کن خداروزی رسونه یکم خوردو خوراکو خرجارو کن پوشک اوایلاش نسبت ب تعداش اینا ارزونتره سایزای بالاتر گرون تره انشالا ک بچت پا قدمش خیر میشخ دستوبالتون باز میشه

2738
مامانت اینا مادرشوهرت اینا چی کمک نمیکنن بگیری

مامانم میخواد بخره اما مادر شوهرم نه.... اینقدر همه چی گرونه دلم نمیاد به کسی بگم.... مامانمم خودش داره می‌خره من اصلا نگفتم بهش

مامانم میخواد بخره اما مادر شوهرم نه.... اینقدر همه چی گرونه دلم نمیاد به کسی بگم.... مامانمم خودش د ...

اوخی دستش درد نکنه درکت میکنم سعی کن فقط چیزای ضروریو بگیری همین لباسارو رخت خواب اینا بعضی چیزارو ب مرور زمان میتونی خورد خورد بگیری

ببین بچت الان چن کیلوهه اگه وزنش زیاده سایز ۱ ولی ریزه میزست ی دست صفر برای بیمارستانش بگیر زیاد ن چ ...

کلا چند دست بگیرم تا 3 ماهگی بره.؟؟؟سایز 1 تا چند ماهگی استفاده میکنن؟؟