2737
2734

دردای منظم پریودی شروع میشه

زایمان سخته دیگه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من. 17 ماهه پیش. پنج شنبه 30 خرداد98 از خواب بیدار شدم حالت پریودی داشتم و لکه بینی. و دردای کم . دقیقا عین پریودی. ولی هی رفته رفته انگار شکمم داشت میفتاد زمین. همچین حسی داشتم و هی درد بیشتر میشد. تا 2شب که رفتم بیمارستان و 9 صبح جمعه زایمان کردم. 

خون ریزی چی؟؟ 

نه نداشتم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
خوش به حالت که می خوای بچه ات رو طبیعی به دنیا بیاری . کاش منم اشتباه نمی کردم و طبیعی بچه مو به دنی ...

من خیلی میترسم از درداش.... چرا از سزارین که خیلی تعریف میکنن.... من فقط بخاطر رد بخیش نمیکنم

یکسره بشه یعنی وقتشه؟؟؟ درد شروع شد باید برم بیمارستان؟؟ 

ببین فاصله بین دردات باید کم  بشه تا شروع شد نرو صبر کن فاصله بین دردات کمتر بشه بعد برو که تو بیمارستان آذیت نشی دردات شروع شد پیاده روی کن

2706