2737
2734
عنوان

اسم بچت انتخاب تو بود یا همسر؟🤔😅

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 100 پست

اسم پسربزرگم آرمین من انتخاب کردم 10سالشه

اسم پسرکوچیکم دوست داشتم سامین یا رادین بزارم شوهرم قبول نکرد اراد گفتم بازقبول نکرد بین اریا وارین قرارشدانتخاب کنیم من نظرم اریا بودجاریم با من حامله بودشنیده بودمن میخوام اریابزارم ازحسودیش به شوهرم گفته بودمامیخوایم بزاریم شمانزارید درصورتی که قبل ازاینکه بشنوه انتخاب ماچیه اسم کوروش مدنظرش بودشوهرم به من نگفته بوداون همچین حرفی زده وقتی پسرم ب دنیا اومدرفت شناسنامه بکیره گفت چی بگیرم گفتم اریا رفت ازاونجازنگ زدگفت ارین قشنگتره وارین گرفت جاری1ماه بعدمن زایید واریا گذاشت ولی من اعصابم خیلی خوردشدکه حرف جاریوبه من ترجیح داده شوهرم وایییی چقدطولانی شد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر بزرگم همسر

پسر کوچیکم خودم

البته باهم به توافق رسیدیم. اولی پیشنهاد همسر بود منم تایید کردم و خوشم اومد

دومی پیشنهاد من بود و با همسر و پسر بزرگم به توافق رسیدیم.

میخوای یک زن قوی باشی،حتی از مردها قوی تر؟پس زنانگی یاد بگیر.
اسم پسربزرگم آرمین من انتخاب کردم 10سالشه اسم پسرکوچیکم دوست داشتم سامین یا رادین بزارم شوهرم قبول ...

ولی چندتا اسم خوشگل که قبلا نشنیده بودم از شما شنیدم. متشکرم🤗 واریا‌ .سامین

2731
ع پس خوبه خوشم اومد ازش ب فامیلیه احمدی هم میا و زیادم هنوز همه گیر نشده

اره گلم خیلیم میاد 

خوش آوا هم هست ..چن تا معنی داره 

مث همانند عشق 

ملکه عشق 

درکل قشنگه بازم هرچی صلاح خودتونه 

نامدار باشه ان شاءالله🤲😍

وااااا🙁 
ما بچه نداریم فعلنم قصد نداریم ولی همیشه سر این بچه بحثمون میشع اون سلیقه منو قبول نداره من سلیقه او ...

آهنگ یه چیزی میشه دیگه از رضا صادقی رو برای هردوتون تجویز میکنم 😐😅

عزیزم شما زایمانت با بی حسی اپیدورال بود یا اسپاینال؟

اسپاینال عزیزم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
به به سلامت باشه آقا امیررهام زیر سایه شما😊

ممنونم عزیززم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خیلی ببخشید چقد شما لوسی!! خب یکیو شما انتخاب کردی یکیم اون انتخاب کرده حالا چی میشه مگه🤔😂😂😂 تاز ...

آخه شوهرم وقتی فهمید بچه پسره همزمان خودشو مادرش گفتن آرشام از اون لحظه از این اسم متنفر شدم،بابا لوس بازی ندیدی دوسال پشت سرهم حامله بودم پدرشو درآوردم.

من دوتا بچه هامو خودم انتخاب کردم البته همسرم مخالفت نکرد ولی اصلا به نظر من حقی نداشت که بخواد انتخ ...

من از وقتی که ابتدایی بودم برا بچه های ایندم اسم انتخاب میکردم😐بعد این اسمارو میذاشتم رو عروسکام😂سوم راهنمایی بودم دگ جدی اسم بچه اینده مو انتخاب کردم 😂البته این اسم همش عوض شد الان دو ساله که ثابته اسم دختره ایندم😍هنوز مجردما😂

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2706