2733
2734
عنوان

ساعت خواب جنینم بهم ریخته😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1665 بازدید | 146 پست
قطعا فرق میذارید و‌حتی‌اگز نذارید و عادل باشید عشقتون‌تقسیم‌میشه بینشون ینی ۵۰ ۵۰ مثل داشتن دوتا ...

ممکنه فرق بذاریم چون من دختر دوست هستم آره خودمم دلم نمیخاد دلم میسوزه برای پسرم و اینک پسرم بشدت حسود

فدات عزیزم...خدا فندوقای شمارو هم حفظ کنه... چیا براشون گرفتی؟ من لباس هر سایز برای هرکدوم ۴ دست گرف ...

الانم که رفتن تو هشت میخوام کریراشونو تو دیوار بفروشم جاش یه صندلی ماشین از دیوار بگیر تست کنم ببینم توش میشنن یا نه اگه بشینن یکی دیگه هم میگیریم چون یه دخترم همش دوس داره بیاد بغلم بشینه

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان ک تو دلمن تنهام کمک لازم ندارم ک الان 

نههه میدونم بعد بارداری رو میگم😃😃😁😁

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
فدات عزیزم...خدا فندوقای شمارو هم حفظ کنه... چیا براشون گرفتی؟ من لباس هر سایز برای هرکدوم ۴ دست گرف ...

هنو هیچی فقط رختخواب 😄 و یه سری چیزای کوچیک 

پس همه چی گرفتی شما براشون . منم میگم برا دوقلو همه ی اینا لازم میشه ولی شوهرم میگه کالسکه و کریر لازم نیست 

کریر و تو خونه هم استفاده کردی؟ کریر برا تو خونه کار گهواره رو میکنه؟؟ گهواره هم گرفتی؟ همه چیو دوتا دوتا گرفتی؟ شب رو تخت میخوابیدی یا رو زمین ماه های اول؟ 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2731
ممکنه فرق بذاریم چون من دختر دوست هستم آره خودمم دلم نمیخاد دلم میسوزه برای پسرم و اینک پسرم بشدت حس ...

دازی جنایت میکنی در حق پسرت

شبت‌خوش

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
نههه میدونم بعد بارداری رو میگم😃😃😁😁

اره ولی من متکی به خودمم 😊 اتفاقا الان استرس گرفته بودم به شوهرم گفتم هم میترسوننم میگن خبلی سخته شوهرم یکم دلداریم داد اروم شدم گفت هیچم سخت نیست 😂

امید زندگیم دوقلوهام😍 
الانم که رفتن تو هشت میخوام کریراشونو تو دیوار بفروشم جاش یه صندلی ماشین از دیوار بگیر تست کنم ببینم ...

کریر هاشونو تو خونه هم استفاده میکنی براشون؟ کار گهواره رو هم میکنه کریر؟ 

عزیزم اونجوری ک میگن خیلی وحشتناکه و ادم از پسش برنمیاد اونطوریه دوقلو داشتن؟ شما کمک داری؟ همه منو میترسونن 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
کریر هاشونو تو خونه هم استفاده میکنی براشون؟ کار گهواره رو هم میکنه کریر؟  عزیزم اونجوری ک میگ ...

نه بچه های من تو خونه توش نخوابیدن چون یکیشون رفلاکس داشت بیشتر بغلم بود یکیشون آرومتر بود من تا ۴ ماهگی کمک نداشتم شهر دیگه ای بودم ولی دست تنها خیلی سخته مخصوصا بزرگتر میشن به کمکی میفتن یا چهاردستو پا میرن کمک نیازه اومدم شهر مامانم زندگی میکنیم...الانم بیشتر مواقع خودمو همسرم کارشون انجام میدیم ففط بخوام بیرون برم میذارمشون خونه مامانم چون به نظرم هیچکس بهتراز خودم نمیتونه بهشون رسیدگی کنه واینو بدون ما مادرای دوقلویب انقدر قوی هستیم که خدا این لطف بزرگو بهمون کرده اصلا نگران نباش انقدر شیرینی داره که سختیاش یادت میره 

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
نه بچه های من تو خونه توش نخوابیدن چون یکیشون رفلاکس داشت بیشتر بغلم بود یکیشون آرومتر بود من تا ۴ م ...

مرسی گلم . ان شاالله با قدرت بقیه راه و ادامه بدی. عزیزم اگه میخوای کریرتو بفروشی چه قیمتی میفروشی؟ مارک خاصی هست؟ چه رنگی؟ چجوری میتونی عکسشو برام بفرستی؟ 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
کریر هاشون چجوریه؟ عکس میتونی بفرستی؟ 

عزیزم عکسش نمیاد سایت خرابه 

شما همونی شوهرتون گفتن جنازه بچهاتون دور از حون بیارن

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
اوهوم

خوب شد شوهرت

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706