2733
2739
عنوان

ساعت خواب جنینم بهم ریخته😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1664 بازدید | 146 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تهرانم عزیزم شما چی 

ماهم قبلا تهران بودیم ولی همسر همچنان محل کارش تهرانه

کدوم بیمارستان میری؟

من بیمارستان میلاد زایمان کردم

دفترچه داشته باشی خیلی خوبه بیمارستانش

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
2731
ماهم قبلا تهران بودیم ولی همسر همچنان محل کارش تهرانه کدوم بیمارستان میری؟ من بیمارستان میلاد زایم ...

من فک کنم برم نجمیه . خیلی تعریفشو شنیدم. نی نی هات چقد بودن وزنشون؟ من همش نگران وزنشونم 😄زیاد میخوردی ماه های اخر؟ چقد اضافه کردی تا اخر 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
من فک کنم برم نجمیه . خیلی تعریفشو شنیدم. نی نی هات چقد بودن وزنشون؟ من همش نگران وزنشونم 😄زیاد میخ ...

ن من اولش نمیدونستم دو قلوان ویارم خیلی سخت بود ۵ کیلو تو یه هفته کم کردم بعدش ۱۰ کیلو اضافه کردم وزنشون ۲۳۰۰ و ۲۵۰۰ بود خداروشکر نیاز به دستگاه نداشتن...نجمیه دستگاه داره؟ شبی چقدره؟ یه درصدبه دستگاه رفتن هم فک کنم چون هزینه اش خیلی بالا میشه من واسه همین رفتم میلاد

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
ن من اولش نمیدونستم دو قلوان ویارم خیلی سخت بود ۵ کیلو تو یه هفته کم کردم بعدش ۱۰ کیلو اضافه کردم وز ...

اره دستگاه داره فک کنم . نوشته بود ان ای سیو داره همون میشه دستگاه؟ برا من رایگان میوفته اخه . چون من دفترچشو دارم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
ن من اولش نمیدونستم دو قلوان ویارم خیلی سخت بود ۵ کیلو تو یه هفته کم کردم بعدش ۱۰ کیلو اضافه کردم وز ...

من تا الان ده کیلو اضافه کردم ۲۰ هفته ام 😄 ولی چون قدم بلنده دیده نمیشه . ولی شکمم مثل یه توپ شده

یعنی میشه نی نی دوقلو ۳ کیلویی بشن هرکدوم؟؟؟ 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2740
اره دستگاه داره فک کنم . نوشته بود ان ای سیو داره همون میشه دستگاه؟ برا من رایگان میوفته اخه . چون م ...

اره عزیزم همون ان آی سیو...خوبه ایشالا که نیاز نباشه وزنشون بالای ۲ باشه و آمپول ریه بزنی نیاز به دستگاه نمیشه 

من تا الان ده کیلو اضافه کردم ۲۰ هفته ام 😄 ولی چون قدم بلنده دیده نمیشه . ولی شکمم مثل یه توپ شده ...

آره چرا نشه تا ۳ونیم هم میشه ولی خیلی اذیت میشی نمیدونی الان چن کیلوان؟؟؟ استراحتی یا فعالیت میکنی خیلی مراقب باش هواست به فشار خون و قندت هم باشه بالا نره ... من کلن بخور و بخواب بودم 

آره چرا نشه تا ۳ونیم هم میشه ولی خیلی اذیت میشی نمیدونی الان چن کیلوان؟؟؟ استراحتی یا فعالیت میکنی خ ...

الان تو سونو انومالی هرکدوم ۲۵۷ گرم بودن . ناهمسانن مال من . نه بابا استراحت نیستم فعالیت میکنم کارهای خونه نه زیاد در حد معمولی . تا الانم زیاد نخوردم و غذام مثل قبل از بارداریم بوده .

امید زندگیم دوقلوهام😍 
الان تو سونو انومالی هرکدوم ۲۵۷ گرم بودن . ناهمسانن مال من . نه بابا استراحت نیستم فعالیت میکنم کاره ...

ایشالا به سلامتی دخترای منم ناهمسانن خیلی مراقب باش کارهم زیاد انجام نده کار همیشه هست استراحت کن بچه ها بدنیا بیان یه ساعت خواب راحت واست میشه آرزو البته تا چن ماه اول اینطوریه یکم بزرگتر بشن سه تایی کنارهم میخوابید خیلی باحاله