2737
2734
عنوان

ساعت خواب جنینم بهم ریخته😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1664 بازدید | 146 پست
اره خیلی 

خداروشکر

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
مرسی گلم . ان شاالله با قدرت بقیه راه و ادامه بدی. عزیزم اگه میخوای کریرتو بفروشی چه قیمتی میفروشی؟ ...

ممنون عزیزم... پارچه مگنس و بدنه دلیجانه...دونه ای ۱۵۰...اینستا داری یا واتساپ برات بفرستم‌

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم... پارچه مگنس و بدنه دلیجانه...دونه ای ۱۵۰...اینستا داری یا واتساپ برات بفرستم‌

تلگرام نداری شما؟ من تلگرام دارم ولی خواهر اینستا داره بهت درخواست میدم اونجا میگم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

عزیزم بهت درخواست دادم من اینستا ندارم خواهرم داره فردا ازش میپرسم و بهت میگم که براش بفرستی . چه رنگیه کریر هات؟ 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2742
عزیزم بهت درخواست دادم من اینستا ندارم خواهرم داره فردا ازش میپرسم و بهت میگم که براش بفرستی . چه رن ...

قبول کردم گلم... رنگشون نوک مدادی...اگه تونستی اینستا نصب کن یه پیج دوقلویی هست خیلی به درد میخوره همه دوقلو دار و چن قلو هستن سوالی کمکی خواستی راهنمایی میکنن

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
قبول کردم گلم... رنگشون نوک مدادی...اگه تونستی اینستا نصب کن یه پیج دوقلویی هست خیلی به درد میخوره ه ...

مرسی گلم اره ببینم چی میشه  این روزا همه بهم میگن اینستا نصب کن 😄 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

سایزش چنده کریرت؟ روش اسم مدلشو نوشته ببینم سایزشو؟ تا چندماهگی جا شدن داخلش؟ 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
مرسی گلم اره ببینم چی میشه  این روزا همه بهم میگن اینستا نصب کن 😄

اره کلا سرگرمیخ خوبیه اگه استفاده مناسب بشه اویل که اصلا وقت نمیکنی از گوشی استفاده کن ما که خونمون نمیتونیم تلویزیون هم تماشا کنیم 😅😅

2740
سایزش چنده کریرت؟ روش اسم مدلشو نوشته ببینم سایزشو؟ تا چندماهگی جا شدن داخلش؟ 

سایزشو نمیدونم ولی تا وزن ۱۲ کیلو رو فروشنده گفت تحمل میکنه اما دخترای من الان هشن ماهشونه پاشون ازش میادبیرون...برا تو ماشین خیلی خوبه کمربندهم دارن ما میذاریم پشت با خیال راحت چون شیب هم داره اگه بچه بالا بیاره نمیمونه تو گلوش من از اول توش پتو دورپیچشونو گذاشتم هم بتونم راحت تر پتورو بشورم هم بچه گودی کمرش خالی نباشه.. درکل کریر رو خیلی توصیه میکنم واقعا خوبه گاهی میذاشتمشون تو کریر به کارای خونه رسیدگی میکردم یا دوش میگرفتم خیالم راحت بود ازشون  

عزیزم بهت درخواست دادم من اینستا ندارم خواهرم داره فردا ازش میپرسم و بهت میگم که براش بفرستی . چه رن ...

خواستی بعدا آدرس پیج هایی دوقلویی رو که دارم بهت میدم 

سایزشو نمیدونم ولی تا وزن ۱۲ کیلو رو فروشنده گفت تحمل میکنه اما دخترای من الان هشن ماهشونه پاشون ازش ...

اره برا دوقلو واجبه . مرسی گلم فردا بهت پیام میدم برا اینکه عکسشو بفرستی شاید همین مال شمارو خریدم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اره برا دوقلو واجبه . مرسی گلم فردا بهت پیام میدم برا اینکه عکسشو بفرستی شاید همین مال شمارو خریدم&n ...

فدات عزیزم قابلتو نداره اگه پسندت شما برات میفرستم

کدوم استان هستی؟

2706