2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678408 بازدید | 136169 پست
نه عصر نوبت دارم، آخه آزمایشم رو به یه ماما نشون دادم گفت اصلا بارداری نیستی    

یوقت اون مدل حاملگی شیمیایی ک میگن نیستی؟

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم بگم ساعت ۷ یا ۸ پاهام گرمم شده بوددحرارت بالا.. بدنم هم گرم بود عجیب بود.. 

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
2728
باز خوبه شما یه علایمی داری من هیچی⁦☹️⁩

گلم رفتی ءزمایش.. متوجه نشدم 

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
یوقت اون مدل حاملگی شیمیایی ک میگن نیستی؟

خب اون خودش سقط میشه ولی من حتی لکه بینی هم ندارم

میترسم بارداری پوچ یا خارج رحمی باشه که اونم میگن باید بتا بالا باشه، والا دیگه موندم

نه عزیزم یه دختر دارم

خدا دخترتو واست حفظ کنه..میفهمم چی میگی..منم چند ماه هست تو اقدامم..چندماه هم علائم داشتم با کلی امید میومدم بی بی میزدم منفی میشد یعنی حالم عجیب گرفته می‌شد.. چندماه هم پری خانم با چندروز تاخیری اومد که هر روزش واسم صد روز می‌گذشت. 😔😔ولی چه میشه کرد جز صبر

این روزها میگذرن وبه وقتش  که فقط خدا  میدونه کی هست پسر دار میشی ان شالله🙏🙏

امیدوارم که همین سری خدا سورپرایزت کنه 😍

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2740
خب اون خودش سقط میشه ولی من حتی لکه بینی هم ندارم میترسم بارداری پوچ یا خارج رحمی باشه که اونم میگن ...

فردا احتمالا دکترت مستقیم بفرسته سونوگرافی

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
گلم رفتی ءزمایش.. متوجه نشدم 

نه عزیزم امروز جمعه بود 

خدا دخترتو واست حفظ کنه..میفهمم چی میگی..منم چند ماه هست تو اقدامم..چندماه هم علائم داشتم با کلی امی ...

اره میدونم چی میگی عزیزم ولی من اصلا آدم عجولی نیست و راضیم به رضای خدا

ولی الان چند روزه که انگار توی برزخم، بی بی مثبت هست پری نمیاد ولی آزمایشم درست نیست، بیشتر نگرانم برای این هست که مشکلی باشه و یا مشکلی پیش بیاد، یعنی تو این روزا بعضی وقت ها آرزو کردم پریود بشم ولی ازین برزخ رها بشم

اره میدونم چی میگی عزیزم ولی من اصلا آدم عجولی نیست و راضیم به رضای خدا ولی الان چند روزه که انگار ...

بی بیت قشنگ دوخطه پرنگ میشه؟ 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2706