2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1679539 بازدید | 136169 پست
عزیزم این سونو ده هفته هست کاش ۱۲ هفته میرفتین تا قشنگ دست و پا و ناب و سر مشخص میشد ولی خب طبق این ...

آخه یباز سونو دادم چیزی نزد که حاملم. ولی پریود نشدم دوباره رفتم جای دیگه گفتن ده هفتته. برا دوهفته دیگه با سونو نوشت. گلم خدا از دهنت بشنوه و پسر باشه خیلی برام دعا کنین. عزیزدلم امیدوار شدم 

خداروشکر مبارکه عزیزم😍😍 تاریخ زایمان وکه همیشه دقیق نمیگن😅 منم رفتم سونوی قلب دکتر صدایی قلب ون ...

ممنون عزیزم،ان شاالله تو ماه محرمی علی اصغر حاجت دل شما وخیلی از منتظرا رو میده

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارک باشه عزیزم. چه حس خوب شیرینی. انشالا که این قلب تا ۱۵۰ سال بتپه 🥰

مرسی فدات شم ان شاالله ب زودی قسمت خودت

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
عزیزم این سونو ده هفته هست کاش ۱۲ هفته میرفتین تا قشنگ دست و پا و ناب و سر مشخص میشد ولی خب طبق این ...

مرضیه جون من این ماه میتونم لتروزول و دوفاستون و اینوفولیک و با هم بخورم؟۱۲ روز از پری م میگذره و نشدم و بتا هم منفی ه،تنبلی دارم،ماه اول اقدامم بود،از قدیم هم پری هام نامنظم بوده گاهی شده بعد از دو ماه پری شدم،بچه اول م و زود حامله شدم،میشه راهنمایی کنی؟ممنون

خدای مهربونم،ریزدونه ای که در وجودم نهادی و به سلامت بغل بگیرم و لیاقت نگهداری از هدیه ی ارزشمندتو داشته باشم،پروردگار عزیزم فرزندم توانمند و مفید بشه جوری که دنیا به وجودش نیاز داشته باشه،💌
2728
مرضیه جون من این ماه میتونم لتروزول و دوفاستون و اینوفولیک و با هم بخورم؟۱۲ روز از پری م میگذره و نش ...

عزیزم منم تنبلی دارم چند روزیه از بچه های نی نی سایت یه پیج خوب بهم معرفی کردن دارم مطالب و لایوهاش که سیو شده رو میخونم. این پیج میگه با تغذیه و اصلاح سبک زندگی می تونید تنبلی رو کم کنید حتی خیلیا که ذخیره تخمدانشون خیلی خیلی کم بود رو کمکشون کرد باردار شدن. اسمش خانم فلورا تاجیکی هست و پیجش هم bardari.ir هست. 

مثلا گفته پلی کیستیکا باید قند رو کاملا از زندگیشون حذف کنن. پیاده روی کنند. بادام ایرانی هر روز باید ده دونه بخورن و.... 

پیامت برام بفرست

دیروز روز ۱۲ پری رفتم سونو فولیکول فولی ۹ داشتم بدون دارو و اینا میخوام بببینم رشد میکنه این ماه یا نه و اینکه دوماهه دوره هام بهم ریخته و بیشتر از ۳۵ روز شده که امپول زدم بشم که امروز که ۱۳ دورمه همچنان صبح ها چند قطره خونریزی دارم وقت دکترم چندروز دیگست و نمیدونم چکار کنم که قطع شه حداقل اقدام کنم

👑👑👑
بله، از یک اقدام و دو اقدام رفتن بهتره. ایشالا که بهترین نتیجه و بگیری. 🙂

دپالآن بودم سونو گفت دیشب آزاد شده ...حالا نیازه استراحت خاصی داشته باشم یا چیزی مصرف کنم؟ من سر دخترم استراحتی بودم تا ۴ ماه بخاطر لکه بینی و جفت پایین ...حالا نمیخوام اینطوری بشه چ کنم

2740
عزیزم منم تنبلی دارم چند روزیه از بچه های نی نی سایت یه پیج خوب بهم معرفی کردن دارم مطالب و لایوهاش ...

ممنون حتما میرم پیجش،بادام ایرانی چی هست؟

خدای مهربونم،ریزدونه ای که در وجودم نهادی و به سلامت بغل بگیرم و لیاقت نگهداری از هدیه ی ارزشمندتو داشته باشم،پروردگار عزیزم فرزندم توانمند و مفید بشه جوری که دنیا به وجودش نیاز داشته باشه،💌
مرضیه جون من این ماه میتونم لتروزول و دوفاستون و اینوفولیک و با هم بخورم؟۱۲ روز از پری م میگذره و نش ...

دوتادمحرک باهم بهت توصیه نمیکنم چون پدر تخمدان در میارن دوفاستون عالیه برای کسانی ک پری نامنظم دارن. در کل بهتره با ی پزشک هم مشورت کنی

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
دیروز روز ۱۲ پری رفتم سونو فولیکول فولی ۹ داشتم بدون دارو و اینا میخوام بببینم رشد میکنه این ماه یا ...

حتما بابت این لکه بینی با دکترت صحبت کن، بله این فولی رشد میکنه و تو سیکل ۱۸تا۲۰ احتمالا ازاد بشه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
دپالآن بودم سونو گفت دیشب آزاد شده ...حالا نیازه استراحت خاصی داشته باشم یا چیزی مصرف کنم؟ من سر دخت ...

اره عزیز پیاده رویی سبک میتونی داشته باشی، رابطه نه، رژیم تا زمان پری کنسل کن منظورم نخوردن گرمی هست. زیاد خم راست نشو از پله ها اروم بالا برو اینا رعایت کن تا موعد

ممنون عزیزم،ان شاالله تو ماه محرمی علی اصغر حاجت دل شما وخیلی از منتظرا رو میده

افتابگردون عزیز خداروشکر ک قلب تو دلیت میزنه انشالله ۱۲۰ سال بتپه و شما مادر با شنیدنش کیف کنید و چی بهتر از این برای یه مادر. با حال خوبت برای همه اعضای تایپک دعا کن تا این حس خب تجربه کنن

2706