2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1683826 بازدید | 136169 پست
مرسی عزیزم ..الآن ی اقدام دیگ رفتم فردا صبحم میرم دوباره..خوبه ب نظرت

بله، از یک اقدام و دو اقدام رفتن بهتره. ایشالا که بهترین نتیجه و بگیری. 🙂

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
افرین از همین ویتامیناس خدا رحم کنه من و همسرم و دخترم فوق العاده اروم هستیم باورت نمیشه این شیطو ...

من پسرام بالا میرن از سرو کولمون خدا نکنه اینم اینجور باشه😂😂😂😂

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااای من غشششش 😉 خدا از دهنت بشنوه  آبجی خوشگلم 💗

آمین عزیزم😍😍😘😘

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
انشالله انشالله، دعا کنید این چند وقتم به خیری بگذره برم اتاق زایمان کلی براتون دعا کنم🥰🥰🥰😂😂😂

میگذره عزیزم... این آخرش هم مثل بقیه ش عالی میگذره ایشالا. فقط سر قولت بمون. وقت زایمان قشنگ قیافه من بیاد جلوی چشمات 😉😁

2731
سلام خانما من ۹ ماهه اقدامم امروز روز ۱۲ پری رفتم سونو فولیکول ۹ داشتم امکان داره رشد کنه این ماه با ...

سلام عزیز.تا جایی ک من میدونم میگن فولی روزانه ۲ میل رشد میکنه..شما باید ببینید سیکلتون چند روزس و اکر مرتبه چه روزی از سیکلتون تخمک گذاری میکنید.مثلا اگه ۱۴ سیکل تخمک گذاریتون باشه ۴ میل رشد میکنه تا دوروز دیگه و میشه۱۳. ک فکر میکنم کوچیکه برای باروری و باید حداقل ۱۷ ب بالا باشه سایز فولیتون برای بارداری. و برای خوردن داروهای تحریک تخمدان بنظرم بهتره زیر نظر پزشک باشید ک خدایی نکرده کیست نداشته باشید و ببینید ایا لازمه امپول ازاد سازی بزنید یا نه؟  بازم مرضیه جون اومدن ازشون مشورت بگیرید

با تو در نهایتم من♾
میگذره عزیزم... این آخرش هم مثل بقیه ش عالی میگذره ایشالا. فقط سر قولت بمون. وقت زایمان قشنگ قیافه م ...

عزیزززم قربون قیافه معصوم و مهربونت، حتما حتما حتما🥰🥰😘😘😘😘

بچه ها اینکه میگن سن وماه اقدام جمع کنی ذوج شه پسر وفرد شه دختر.. چقدر صحت داره؟ 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2740
سلام دوستان منم امروز رفتم سونوی قلب همش دعا میکردم دو قلو باشه ولی یکی بود😁بعدم سن بارداریم رو زده ...

خداروشکر مبارکه عزیزم😍😍

تاریخ زایمان وکه همیشه دقیق نمیگن😅

منم رفتم سونوی قلب دکتر صدایی قلب ونزاشت گوش کنم.. گفت واسه جنین خوب نیست میخوای بزارم..گفتم هرچی خودت صلاح میدونی.. 😎

ولی خیلی خوشحال شدم علی اصغر امام حسین  علیه السلام حاجت دلتو داد. واسه منم دعا کن🙏🙏🙏

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
سلام دوستان منم امروز رفتم سونوی قلب همش دعا میکردم دو قلو باشه ولی یکی بود😁بعدم سن بارداریم رو زده ...

مبارک باشه عزیزم. چه حس خوب شیرینی. انشالا که این قلب تا ۱۵۰ سال بتپه 🥰

عزیزم میشه پیاممو ببینی و کمکم کنی

پیامت برام بفرست

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
سلام عزیزم میشه سونوی منم ببینین و کمکم کنین و جنسیتش رو تشخیص بدین خواهش میکنم  

عزیزم این سونو ده هفته هست کاش ۱۲ هفته میرفتین تا قشنگ دست و پا و ناب و سر مشخص میشد ولی خب طبق این سر ک زاویه دار میبینمش بیشتر به پسر میخوره ولی الباقی مثلا نابش و ستون فقراتش مشخص نیست

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
بله، از یک اقدام و دو اقدام رفتن بهتره. ایشالا که بهترین نتیجه و بگیری. 🙂

مرسی عزیزم انشالله .. راستی دیشب بعد اقدام فقط ۴۰ دقیقه دراز کشیدم پاهام بالا بود بعدش مهمون اومد مجبور شدم پاشم ب کارا مهمونا برسم ..میترسم اسپرما همه اومده باشن بیرون یا عمیق نمونده باشن😥