2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678467 بازدید | 136169 پست
@mamanrosha     @آرمان1400     @رکژان     وبقیه دوستان من امش ...

به نظرم زنجبیل و دارچینش حذف کنید لازم نیست انقد گرمیجات بخورن عسل خودش گرنه موزم گرمه.باز دوستان میان جواب میدن ولی مخصوصا تو این فصل گرمی زیاد برای کسایی که طبع گرم دارن اصلا خوب نیست منم یبار زنجبیل خوردم با عسل و دارچین همینجوری شدم تا هندونه یخزده با خاکشیر روش نخوردم داشت ول معده و گلوم از تو اتیش میگرفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اولا دو لیوان زیاد بوده یه لیوان سر خالی بسه دومش اینکه چون هم گرمه و تقریبا هم سنگینه سعی کن در طول روز بهش بدی تا با فعالیت و تحرک هم سوزنده بشه و هم جذب بدن و احتمالا طبع شوهرتون گرمه که با خوردن گرمیجات گرم‌تر شده گرمی زیادم خوب نیست ممکنه خدایی ناکرده به کبد آسیب برسونه، از این به بعد گرمیجاتشو کمتر کن ولی قطعش نکن ادامه بده عزیزم انشالله موفق بشی🤲🤲🤲🤲🤲

2728

عزیزم منم یه مدت زیادی ب شوهرم گرمی میدادم کلا اسپرماش سوخت و خیلی ضعیف شد ،، دیگه گرمی و بیخیال شدم و فقط قرص تقویتی بهش دادم چون اکثر مردا خودشون گرمن ،، 

ویتامین ای و سی و زینک و سلن پلاس یه روز درمیون بخوره خیلی خوبه 

😍خدایا شکرت 😍
سلام  خانوما دیروز صبح یه خانومی قرار بود بره انومالی که توی ان تی بهش گفته بودن جنسیتش دختره م ...

کدوم کاربر بود؟

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
والا اسمش یادم نیس وگرنه تکش میکردم 

انشالله که با خبر خوب بیاد🤲

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
2740

عزیزم دو لیوان زیاد بود، یک لیوان کافیه. بعدم دقیق قبل از خواب نخوره، عصری، غروب، اون موقع ها، فقط یک لیوان بهش بده بخوره که موقع خواب اذیت نشه. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
سلام  خانوما دیروز صبح یه خانومی قرار بود بره انومالی که توی ان تی بهش گفته بودن جنسیتش دختره م ...

آرهههههه... دیروز پیام گذاشت، نی نی دخمل بود. 

🤩 ای قربون دلت برم من... خدا از زبونت بشنوه ستایش جان. ایششالا که باهم...‌😉

فدات شم😘

بخدا  به دلم افتاده  تیکر میزنی اونم آبی🤩🤩

انشالله که به زودی گل پسرت میاد تو دلت..🌹🌹

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
من گفتم صبر کنم موعدم بشه سی ویکم بعدشم جابه جایی خونه داشتم دیروز میخواستم برم که مث سونو تخمکگذاری ...

امان از دست این مهمون ناخوانده🤦‍♀️

عزیزم اوایل بارداری زیاد کار سنگین نکن 😐

خوش خبر بیای ان شاءلله🌹

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

خانما من چند روز پیشم سوال کردم من یکموزنم بالاست به امید خدا سه ماه دیگه می خوام اقدام کنم برای پسر الان می خوام رژیم و شروع کنم حالا به نظرتون من وزنم کم کنمیانه هفت هشت کیلویی اضافه دارم

فدات شم😘 بخدا  به دلم افتاده  تیکر میزنی اونم آبی🤩🤩 انشالله که به زودی گل پسرت میاد ت ...

😘😘 عزیزم خدا کنه...

امروز که بیبی چک زدم مدیکور از همون هاله های مسخره همیشگی انداخت 🤢 بعد وندفو زدم منفی بود 🙃