2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678225 بازدید | 136169 پست
ممنونم عزیزم انشالله توام دختر نازتو صحیح و سالم بغل بگیری 💟🌼🌼🙏🙏💝💝💝

موحده جان گفتی تو مشهد ازمایشگاه کوثر فقط تغیین جنسیت میکنه یا نه؟بعد تو رفتی ازمایشگاه صحبت کردی گفتن انحام میدن؟از قبل باید وقت بگیریم یا نه؟ببخشید چون من مسیرم دوره و هرچی از صب زنگ زدم مشغول بود گفتم از نو بپرسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم عزیزم، انشالا که در همه حال و همه جا شاد و سلامت باشی با دوتا جوجه کوچولوت. من همچنان درگ ...

عزیزدلم خیلی ممنون سلامت باشی،انشالله شماهم بزودی گل پسرت میشینه تودلت.

توکل بخدا هرچی صلاحشه،

لامصب کرونا که همه رو درگیرکرده،بازم خداروشکر گذروندی،بیخیال باشی وبدون استرس مطمئن باش باردارمیشی،

باارزوی بهترینا🥰

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2731

@حورا1400   سلام کجایی تو دختر؟ از ذوق دختر دار شدن ترک تاپیک کردی؟😄 

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
این کیتو گرفته شوهرم از کی بزنم بچه ها از ۲۵ام پریودم شروع شده بوذ

از بعد از پاکی بزن که غافلگیر نشی

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2740
کیتات بفرست، و اینکسیکلت چند روزه هست چیزی هم خوردی منظورم محرک یا تخم هویجه

بین 25تا28روزهست .تخم هویج پنج روزاول پری خوردم بادوتاداروگیاهی دیگه یکی (باه النسا)یکی دیگه هم ازعطاری گرفتم

اللهم عجل لولیک الفرج
مررررضیههه کجایییی بچم دوساعته تکون نخورده چکنممممم چیز شیرینم خوردم الان باز تکون نخورد 😳😳

دوساعت که چیزی نیست..یعنی هر دوساعت تکون میخورد؟ 

شاید خوابه

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
دوساعت که چیزی نیست..یعنی هر دوساعت تکون میخورد؟  شاید خوابه

اره بابا هرلحظه تکون میخوره دوساعت بود اصلا تکون نخورده بود الان یذره سرشو تکون داد فقط 

خیلی میترسم از بندناف پیچیده باشه گردنش

اره بابا هرلحظه تکون میخوره دوساعت بود اصلا تکون نخورده بود الان یذره سرشو تکون داد فقط  خیلی ...

یه چیز شیرین بخور بخواب پهلوی چپ ات بیست دقه بعد لگد بارونت میکنه😂

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2706