2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678225 بازدید | 136169 پست
اره بابا هرلحظه تکون میخوره دوساعت بود اصلا تکون نخورده بود الان یذره سرشو تکون داد فقط  خیلی ...

ای جونم😍😍.. تورو خدا تکون خوردنی واسه همه منتظرا دعا کن

اصلا نترس همه مادرها تو هفته های آخر استرس بند ناف ودارن.بسپارش به خدا.هر روز از خواب بیدارشدنی دستتو بزار رو شکمت یه آیت الکرسی بخون دیگه خیالت راحت🌹🌹

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه دعام کن فداتشم😢

چشم گلم... ان شالله که گل پسرت صحیح وسالم بیاد بغلت🌹🌹

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
ای جونم😍😍.. تورو خدا تکون خوردنی واسه همه منتظرا دعا کن اصلا نترس همه مادرها تو هفته های آخر استر ...

چشم عزیزم حتما قابل باشم حتما دعا میکنم💖

اییی خدا این ۷ هفته هم بگذره راحت میشدم

باشه میخونم ممنون😢

2731
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂عدسه😂😂😂😂😂😂

سحرجون تورو خدا سفارش منو هم به شهیداتون کن.. 

اونا منو نمیشناسند طول میکشه تا صدامو بشنون.

ولی صدای تو واسشون آشناست😍😍

یادت نره گلی🌹🌹🌹

موحده جان گفتی تو مشهد ازمایشگاه کوثر فقط تغیین جنسیت میکنه یا نه؟بعد تو رفتی ازمایشگاه صحبت کردی گف ...

نه چند آزمایشگاه دیگم بود ک فقط تعیین جنسیت بود ...اما کوثر سلفری تمام انجام میداد و 3600ب بالا بود عزیزم من رفتم با رئیس آزمایشگاه صحبت کردم اما قبول نکرد ک تعیین جنسیت تنها بگیره منم ولش کردم 

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
نه چند آزمایشگاه دیگم بود ک فقط تعیین جنسیت بود ...اما کوثر سلفری تمام انجام میداد و 3600ب بالا بود ...

منم به آزمایشگاه شهرمون که خیلی معروفه زنگ زدم گفت فقط برای تعیین جنسیت انجام نمیدن سلفری کامل باید باشه

بنظرت مراکز ناباروری هم این آزمایشو انجام میدن؟

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت

سلام من کارشناس پشتیبانی اپلیکیشن کیک آنلاین هستم و خوشحال میشم در خصوص سفارشات کیک تولدها و مناسبتهای کودکان دلبندتون با شما تعامل داشته باشم.

یکی از دغدغه های طبیعی مادرای عزیز این است که برای مراسم تولد چه کیکی رو از کجا بگیرن و معمولا این موضوع وقت خیلی زیادی رو توام با نگرانی ازشون خواهد گرفت. اعم از سلامتی کیک، کیفیت ظاهر و طعم کیک و اینکه کیکشون سر موقع دستشون برسه.

کیک آنلاین همه ی این دغدغه ها و مشکلات رو حل میکنه. علاوه بر اینکه کیکسازای باکیفیت و حرفه ای شهرتون رو میتونین تو کیک آنلاین پیدا کنین، یه تنوع بسیار بسیار بالا و به روز از کیکها داریم که میتونین از بینشون انتخاب کنین. خیالتون هم راحته که سفارشتون به موقع و به بهترین شکل تحویلتون میشه.

آدرس سایت و لینک دانلود اپلیکیشن خدمت شما:

https://cake-online.com

خوشحال میشم اگه سوالی هم داشتین با شماره واتسپ من در ارتباط باشین تا راهنماییتون کنم:

09222948509

2738
شکوفه جون خوبی عزیزم ...میگم من احساس سوزش و تکرر ادرار دارم عفونته نه 😓😫😫😫 ای خدا یعنی هر روز ی ...

قربونت عزیزم،

نه عفونت نیست نگران نباشه اگه ترشح رنگی نداری

منم زیاد اینجوری میشم ،

یادمه جفتت پایینن بود ، اره؟

اگه جفتت پایینه که استراحت کن ، اباس زیر هم نپوش یه مدت

منم اینجوری بودم الانم بعضی وقتا اینجوری میشم مثل دیروز،

به مثانت فشار میاد ازنجوری میشی، عفونت بیشتر خارش میاره تا سوزش،،

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
سونو نرو... برو بتا بده ان شالله که خدا مراد دلتو بده 🤲

اره همون بتا میدم.

ممنون از دعای خوبت،مگر اینکه خدا صدای شما مهربونا رو بشنوه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
این کیتو گرفته شوهرم از کی بزنم بچه ها از ۲۵ام پریودم شروع شده بوذ

اگه واسه اولین بار داری میزنی از روز ۱۰ سیکلت شروع کن. فکر کنم روز ۱۰ سیکلت میشه چهارشنبه. حالا خودت هم باز حساب کن. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
اره همون بتا میدم. ممنون از دعای خوبت،مگر اینکه خدا صدای شما مهربونا رو بشنوه

فدات شم.. دلتو بسپار به خدا..مطمئن باش صلاح همه مون میخواد😍

والا منم خیلی وقته درگیر این قرصم میدونی چرا چون میبینم طرف یکساله تو اقدامه و باردار نمیشه این قرص ...

سلام مرضیه جون عزیزم میگم من تاالان ده تا داروخانه رفتم همشون کیت مارک مکس دارن یعنی یه دونه هم نبود مارک دیگه داشته باشن... چکار کنم؟! مکس مثبت کاذب میده؟ اینکه کی منفی میشه برام مهم نیست ولی میخوام مثبت میشه کاذب نباشه که همون روز برم سونو. حالا نظرتون چیه بگیرم یا بازم بگردم؟ 

اگه واسه اولین بار داری میزنی از روز ۱۰ سیکلت شروع کن. فکر کنم روز ۱۰ سیکلت میشه چهارشنبه. حالا خودت ...

اولین بارم.نیس ولی مرتب نیس...اون سری ۳۰ام شدم... این سری ۲۵ام.... حالا ما اقدامای دست گرمیمونو.داریم میریم انشالله کیت هم میزنم.بعد هرچی خیره

خدایا خیلـــــی خسته ام....بغلــــم کن...😔
والا نمیدونم خودمم دارم میخورم نخورم ی بدختی استرس میگیرم ک نکنه باز مشکل ایجاد بشه بخورمم نمیدونم‌و ...

منم قبل بارداری 3ماه کامل خوردم وبادکترم که صحبت کردم گفت همون سه ماه کافیه دیگه نخورحالا چه الان بارداربشی یاچندماه دیگه همون سه ماه کامل که خوردی کفایت میکنه

2706