2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678225 بازدید | 136169 پست
ن بابا قاصدک ازمایش اخرم موند ک اونم خداتومن پولشه ک نمیتونم ب اقا فشار بیارم گفتیم دیگ هرچی خدا بخو ...

هعیییی😪😪

کلا اینجور مواقع نمیدونم چرا کفگیر میرسه به ته دیگه😪

ما هم هرسال این موقع که میشه انواع و اقسام هزینه ها میاد رو دستمون... همون اول بارداری، سر جریان کرونای آقا نزدیک ۶ میلیون هزینه شد... بعدم کولر سوخت... بعدم ماشین خراب شد ۳وخورده ای هزینه برداشت... شهریه دانشگاه و مشکلات مالی دیگه پیش اومد... یعنی خدا برای ما هروقت خواستیم یه نفس بکشیم یه کاری کرد که جز شکر چیزی نگیم😔

ان شاالله که هرچی پیش میاد براتون خیر باشه... من که خیالم از ازمایشت راحته.. ان شاالله که هیچی نیست.. ماه بعدشم یه نی نی خوشگل میاد تو دلت😍😍

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
سلام عزیزم خوبی؟ ببخشید امضاتو خوندم کنجکاو شدم در موردش

سلام ممنون هنوز منتظرم... برا خودم نیست. منتظر معجزه برا دوستم هستم براش دعا کن خیلی محتاج دعا هست...خیلی ... 

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایول بابا... چی میدی میخوره😅😅

هیچی والا، کلا طبع گرمی داره، فقط برای معده‌ش عسل و سیاهدونه میخورد ی مدت، ی مدتم برای عفونت معده و لاغر شدنش خاکشیر میدادم الانم ک چسبیده ب دمنوش اویشن گل محمدی دارچین و زنجبیل همین. هرچی پیش اید خوش اید مصداق همسر منه🤪🤪

البته گفته باید ازمایش از اسپرم هم بدم  ما دیگ‌جای هیچ ریسکی نداریم ک بخوایم باز تمام اتفاقات گذشته برامون تکرار بشه باید تمام جوانب بسنجیم و بد 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
هعیییی😪😪 کلا اینجور مواقع نمیدونم چرا کفگیر میرسه به ته دیگه😪 ما هم هرسال این موقع که میشه انوا ...

توکل ب خدا، ۶ میلیون برای چی هزینه شد؟

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
توکل ب خدا، ۶ میلیون برای چی هزینه شد؟

داروهای کرونا و سی تی اسکن که چندبار داد و کلی آزمایش تخصصی عفونت که تقریبا هر دو هفته میداد

بعضیاش بیمه بود بعضیاش آزاد که انقدر شد

یه قرصش رو داداشم براش گرفت همون اول، دومیلیون بود

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
داروهای کرونا و سی تی اسکن که چندبار داد و کلی آزمایش تخصصی عفونت که تقریبا هر دو هفته میداد بعضیاش ...

یا خدااااا چقد زیاد😑😑 همسرم سی تی داد البته رایگان ریه درگیر نیست، ازمایشم داد ک رایگان بود، اکسیژن خونشم ۹۵ هست کلا سالم سالم سرحال بدون ی سرفه ولی خب در منزل ب سر میبره تا ۱۱مرداد ک تو قرنطینه خانگی هست. کلا حوصله جفتمونم سررفته تلویزیون ایران هم چیز بدردبخوری نداره ک وقتمونو باهاش پر کنیم جز ی فیلم شبکه ۳ 😬

سلام عزیزم ممنون تو خوبی؟ آره منم در همین حد متوجه میشم... چقدر تنبلن این وروجکا  یه تکون محکم ...

قربونت منم خوبم شکر،دقیقا منم به این فکر میکنم،آخه یعنی انقد تنبل🤦‍♀️دقیقا منم اینجورم واقعا حس میکنم پوستم کشش بیشتر باز شدن رو نداره،چندروز پیش اتفاقا به مامانم داشتم میگفتم که فک کنم من آخرش بترکم😂پوست شکمم انقد باز شده که براق شده 

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
سلام عزیزم فدات،انشاالله قسمت خودت یه نی نی ناز با جنسیت دلخواه،،اره خداروشکر خوب بود،والا من ویار ش ...

یادمه ویارت خیلی سخت بود ...

الحمدالله که گذشت و خوشگل خانوم ات تو بغلته...

خیلی خیلی برای ما دعا کن موقع شیردادن اش 

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
2740
مثلا طرف کل پریش ۳ روزه هست و ی روز ب پری اقدام کرد و خیالشم جمع هست ک باردار نمیشه ولی اگه ۵یا۶ سیک ...

من اون ماه باید ۳۰ پریود میشدم 

گفتم خب پس بذار چند روز قبلش اقدام کنیم یکم رحمم جون بگیره😂😂 اخه همیشه جلوگیریم طبیعی بود توی این چندسال 

بعد باید ۳۰ پریود میشدم نشدم ۶ روز دیگه پریود شدم

بعد جدیدا بدنم ی جوریه بعد ی دفعه گفتم نکنه حامله باشم

شوهرم میگه من میدونستم احتمالش هست ولی گفتم شد که شد ولی من اینهمه رعایت کردم کیت زدم دستم یاد سر زمان اقدام کنم 

الان یکم ولی هیچ علایم پریودی ندارم همیشه ۳۰ روزم یا ۲۹ یا ۳۱ روزه اون ماه اونطوری دیر شدم 

دعا کن منم پریود شم این ماه

اصلا نمیدونم این کارم چی بود اینهمه مدت اقدام نداشتیم 

بعد اینجا خوندم خیلی همینطوری حامله شدن حتی پریودم شدن خیلی عادی 

یعنی موندم میگم خدا دیگه اینقدر الکی که نیست

بهم زد حال نزن

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
یا خدااااا چقد زیاد😑😑 همسرم سی تی داد البته رایگان ریه درگیر نیست، ازمایشم داد ک رایگان بود، اکسیژ ...

تستش مثبت بود؟

چون خیلی طولانی شد پروسه ی مریضیش، دکتر متخصص براش آزمایش تخصصی نوشته بود و میگفت تا پایین نیاد نمیتونی از قرنطینه بیای بیرون، همون ازمایشه ۹۵۰ بود، آزاد... که فکر کنم ۳ بار داد اونو... دوبار هم سی تی داد که اصلا نمیشه توی بیمارستان رفت از بس آلوده اس... اونم خصوصی بود، بیمه نبود، چندبار هم دارو گرفت که اونا خیلی گرون نبودن.. خداروشکر که بخیر گذشت😪

ما که نت داخلی فقط برامون وصله🙄 

من اون ماه باید ۳۰ پریود میشدم  گفتم خب پس بذار چند روز قبلش اقدام کنیم یکم رحمم جون بگیره😂😂 ...

انشالله ک هرچی خیر و مصلحت هست برات پیش بیاد نه دیگ تا این حد اگ خیلی استرس داری اگ ۱۱ روز گذشت ی بی بی بزن خیالت راحت میشه

برای شما عادیه از ۲۷ هفته ب بد بهتر احساس میکنید

چون بارداری اولمه؟

آخه مببینم اکثرا از ۱۶ هفته دیکه کم کم حس میکنن 

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
قربونت منم خوبم شکر،دقیقا منم به این فکر میکنم،آخه یعنی انقد تنبل🤦‍♀️دقیقا منم اینجورم واقعا حس میک ...

😄😄

خدا کنه به دنیا اومدن هم همینقدر خوابالو باشن😄

انشالله ک هرچی خیر و مصلحت هست برات پیش بیاد نه دیگ تا این حد اگ خیلی استرس داری اگ ۱۱ روز گذشت ی بی ...

۱۱ روز از زمان پریودیم؟

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
2706