2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678416 بازدید | 136169 پست
تو چه اپلیکیشنی وارد کردید؟ ممکنه راهنمایی کنی نحوه کارشش رو؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4375775/اطلاعات-مفید-راجع-به-نمودار-lh-تخمک-گذاری-وبهترین-اپلیکیشن-تفسیر-کیت

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر ممنون مرضیه جان مرضیه دعوام نمیکنی اگه جواب آز چکاب خون وادرارروهم بفرست🙈میخام خیالم راحت ...

بفرست برای چی دعوا کنم دختر 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
نه هر چی تا الان ازمایش دادم مشخص نشده بخاطر همین دکتر گفت بهت هپارین بدم تو بارداری تا ببینم سقط می ...

غلظت خون اگ دارین باید اسپرین و هپارین استفاده کنید

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2728
قرص آنتی بیوتیک و چرک خشک کن تاثیر روی ضعیفی اسپرم داره ؟

بله ضعیف میکنه

اره عزیزم،یه مدت اینجا بحثش بود که میگفتن باید ماه اقدام نه خودتون بخورید نه همسرتون،مخصوصا همسر نبا ...

ریپلی کن برام عزیز

غلظت خون اگ دارین باید اسپرین و هپارین استفاده کنید

غلظت خون با چه ازمایشی مشخص میشه؟؟و اینکه هپارین و انوکسا کلا برای کسایی که ایمنی بدنشون هم بالا باشه یا مشکل انعقادی دارن هم میدن

2740
پَ چرا واسه لکه مت دوفاستون همینی ک میگی نداد بهم زوود خوب شم.. شیاف مسسسخره بهم داده انگار برعکس عم ...

با قبل از بارداری هستم... لکه بینی قبل از پریودی

توی بارداری به بعضیام میدن اما علتش نمیدونم چیه... پزشک باید تجویز کنه شاید برای خونریزی شما خوب نباشه

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
با قبل از بارداری هستم... لکه بینی قبل از پریودی توی بارداری به بعضیام میدن اما علتش نمیدونم چیه... ...

نمیدونم والله چی بگم.. ایشالله نی نیم هیچیش نشه مامانم سکتع میکنه بخدا

خدا نکنه البته😣😣

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4375775/اطلاعات-مفید-راجع-به-نمودار-lh-تخمک-گذاری-وبهترین- ...

لوبیا جانم رفتم دکتر. اگه وقت کردی بخون چیا بهم گفته و نظرت رو بگو.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
دختر ناز بود

ممنون گلم 

خدایا شکرت که یه فرشته کوچولو تو وجودمه 😍😍😍بعد این همه سال معجزه شد و منم دارم مامان میشم ان شاءالله 😭😍😭😍😭😍ان شاءالله قسمت همه ی منتظرا 💓💓💓💓
ی دختر ناز شیطون

ممنون عزیزم 😄😄

خدایا شکرت که یه فرشته کوچولو تو وجودمه 😍😍😍بعد این همه سال معجزه شد و منم دارم مامان میشم ان شاءالله 😭😍😭😍😭😍ان شاءالله قسمت همه ی منتظرا 💓💓💓💓
2706