2733
2734

لطفا راجع به تست تخمک گذاری تو لینک زیر خوب مطالعه کنین و 

و جواب سوال هایی مثل:

کیت رو چطور استفاده کنید، از روز چندم بزارین یا چقدر بزارین تو ادرار باشه یا سوال های دیگه تون رو تو لینک های زیر ببینین. مطالب و تاپیک های زیادی راجع به کیت در اینترنت موجود است. 

https://m.madarsho.com/shopping-guide-ovulation-predictor-kit

http://www.niloulab.com/ArticleDetail/177/کیت-تعیین-روز-تخمک-گذاری

راجع به هورمون LH (ال اچ):

در روزهای نزدیک به تخمک گذاری میزان هورمون ال اچ در بدن بالا میرود و حدود ۱۲-۴۸ ساعت قبل از تخمک گذاری میزان این هورمون به اوج خود میرسد. با کمک کیت های تخمک گذاری که هورمون ال اچ را اندازه میگیرند میتوان به صورت نسبتا دقیق روز و حتی ساعت حدودی تخمک گذاری را تعیین کرد.

http://www.niloulab.com/ArticleDetail/212/تغییرات-LH-در-سیکل-قاعدگی-و-اختلالات-آن-در-ناباروری

میتونید برای تفسیر بهتر کیت های تخمک گذاری و دنبال کردن اپلیکیشن premom رو دانلود کنید. این اپلیکشن براتون نمودار هورمون LH رو میکشه و بهتون کمک میکنه روز تخمک گذاریتون رو بهتر پیدا کنید.

نکات خیلی مهم در رابطه با استفاده از کیت:  

برای کیت زدن ۳ ساعت از اخرین ادرارتون گذشته باشه و تو اون سه ساعت مایعات مصرف نشه. ادرارتون باید غلیظ و زرد رنگ باشه. ادرار اگه رقیق باشه ممکنه کیتتون منفی کاذب  نشون بده.

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

بعد از نصب اپلیکیشن میتونید با دنبال کردن مراحل زیر عکس کیت هاتون رو بگیرین و نمودار ال اچ تون رو ببینینن. خود اپلیکیشن با توجه به نمودار ال اچتون میگه که تخمک گذاریتون چه روزی هست:

علامت دوربین رو فشار بدید:

گزینه دوم رو انتخاب کنید: 

Take photo automatically 

میاین تو این صفحه و خودش اتوماتیک عکس میگیره

وقتی عکس کیت هاتون رو گرفت مثل شکل زیر میشه:

بهتون نقطه اوج کیتتون رو میده.

اگه روی قسمت سمت چپ انگشت بزتید میتونید خودتون ساعت و روزی که کیت واسه اون روز هست رو تغییر بدید.

و بعد میتونید روی charts فشار بدید و نمودار ال اچ تون رو ببینین :

نمودار حتی سطح و میزان هورمون تون رو سمت چپ نمودار نشون میده. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
برامن این نمودارونمیاره فقط اون صفحه رنگی رومیاره؟بعدچجوری کیتای روزای قبلو تواین دخیره میکنی؟

Premom دانلود کردی یا femometer?

premom دانلود کن. اون نمودار داره.

کیت های قبلیت رو عکسشون رو بگیر، وقتی عکس رو گرفتی پایین صفحه یه پنجره ای داره که میتونی تاریخ و ساعت کیتت رو انتخاب کنی. اینجوری میتونی عکس کیت های قدیمیتم بگیری

2738
Premom دانلود کردی یا femometer? premom دانلود کن. اون نمودار داره. کیت های قبلیت رو عکسشون رو ...

صبح دوباره امتحان کنم.چون حوصله ندارم سرم دردمیکنه انگارگیج میزنم.peromo نصب کردم

خدایابه امیدخودت🌺
بعد از نصب اپلیکیشن میتونید با دنبال کردن مراحل زیر عکس کیت هاتون رو بگیرین و نمودار ال اچ تون رو بب ...

ساناز اینجا رو خوب نگا ه کن

اون علامت دوربین نمیاد اخه 

دکمه home ro bezan ببین چی میاد؟ گوشی من آیفون هست مال من یه جور دیگست.

اون علامت + رو بزنی چی میاد؟

اون مربع رو که پایین وسط هست رو بزنی چی میاد؟

2706