2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1679481 بازدید | 136169 پست
اااا سحر من فکر کردم تو ماه اول شدی . 

ن عزیزم.. من ماهه سوم شدم

البته من فک کنم ماهه دوم شدم.. بهمن کیت زدم اقدام رفتم نشد.. اسفند اقدام نکردم.. فروردین اقدام کردم خداروشکر شدد❤️🌹

خواهش ابجی چ حرفیه  من همسرم باوجود بچه مخالف بود خودم باسرنگ منی روکشیدم وبعدشم داخل واژنم ت ...

دقیقا دوسال پیش دوستم همچنین کاری رو  برام تعریف کرد اون زن داداشش عاشق بچه بود داداشش مخالف بعد دوستم گفت به زن داداشم گفتم البته زن دادشه دوستم هم فامیلشون بود هم دوست بچگی جون در یک قالبه دوستم . که وقتی خودت میدونی نزدیک تخمک گذاریته از تو کاندوم با سرنگ بکش تزریق کن به خودت برات میگیره میگفت داداشم عادت داره سری بعد از نزدیکی میره حمام به زن دادشم گفتم تو بهونه بیار باهاش نرو دوش بگیر تا نیستش این کارو انجام بده اونم براش ماه اول گرفت تقریبا نزدیکه یا شبیهه ای یو ایه یه جورایی .

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرضیه جون من به یه چیزی رسیدم.   ببین نظر شما چیه .  من فکر کنم به اورگاسم رسیدن زن خیلی ...

ببین وقتی مرد به ارگاسم برسه بدنش شل میشه و  هورمون هایی تو بدنش سریع ترشح میشن ک به خواب میرن  پس  نباید توقع داشت ک زن بد مرد به اورگاسم برسه چون زنها خیلی دیرتر از مردا ارضا میشن 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2728
وای خدا دوقلو دختر دارم😂😂اینماه امکان دوقلویی بود اقدام نکردم.جای ریسک ندارم دیگه.همون یکی یکی بده ...

عزیزم خدا حفطشون کنه 

انشالله که همون دوقلو گیرت بیاد پسررر 

برامنم دعا کن 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
ن استرس نگیر کنترل میشه بیشتر همین استرس ها کار خراب میکنن. دکتر برات چیزی ننوشت یا بهت چیزی نگفته؟؟ ...

۶ تا بتامتازون تزریق کردن برام. اخه فشارمم رو ۹ بود غیر عادی نبود موندم علتش چیه؟ اینترنتو ک گشتم خیلی ترسیم همش زده بود زایمان زود رس .چجوری کنترل میشه با دارو یا چیزای دیگه؟ چ کارایی لازمه انجام بدم

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
۶ تا بتامتازون تزریق کردن برام. اخه فشارمم رو ۹ بود غیر عادی نبود موندم علتش چیه؟ اینترنتو ک گشتم خی ...

قندت چند بوده؟؟؟ ازمایش عفونت هم ازت گرفتن؟؟؟؟ علت دفع پروتئین پیدا کردن؟؟

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2740
۶ تا بتامتازون تزریق کردن برام. اخه فشارمم رو ۹ بود غیر عادی نبود موندم علتش چیه؟ اینترنتو ک گشتم خی ...

هانی چند هفته هستی اخه تیکر هم نداری .

دکترت بهترین تصمیم برات گرفته. چون جنین هم پایین هست ممکنه زودتر از موعد بخواد ب دنیا بیاد بتامنازون میزنن تا جلو انقباض رحمت بگیرن. احتمالا دکتر برات سونو نوشت یا تو مطب سونو کرد؟؟؟ نحوه قرار گیری جنین میدونی چطوریه؟؟

کاملا درسته👌👌👌👌👌

سلام گلم یه سوال داشتم

انگار گفتی این ماه قبل پری ترشحات زیاد شده بود درسته؟ 

یامن اشتباه میکنم؟ 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
ببین وقتی مرد به ارگاسم برسه بدنش شل میشه و  هورمون هایی تو بدنش سریع ترشح میشن ک به خواب میرن ...

من سری های قبل یا اورگاسم نمی‌شدم یا قبلش میشدم . ولی این سری جوری تنظیم کردیم که وقتی اورگاسم شد من سریع بعدش شدم . گفتم شاید تاثیر روی باروری داشته باشه دوستان هم تنظیم کنن سریع بعد شوهرشون اورگاسم بشن . 

من فکر کنم به اوج لذت رسیدن زن تاثیر داشته باشه روی باروری 

♥️
سرنگ جادویی😂😂😂 صفحه های قبل رو بخون رفیقمون توضیح داده . من نمیدونم اجازه میده من واست بگم یا می ...

🙈🙈😂

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
سرنگ جادویی😂😂😂 صفحه های قبل رو بخون رفیقمون توضیح داده . من نمیدونم اجازه میده من واست بگم یا می ...

چند وقت پیش اینجا انگار خوندم یکی تزریق کرده🙈

نمیدونی باردار شد یانه؟ 

2706