2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1682267 بازدید | 136169 پست

دوستی ک بی بی چکت تازع مثبت شده بلد نیستم تگت کنمـــ انشالله نی نیت سالم و صالح و جسیت دلخواهه تو این لحظاتت مارو از دعای خیرت بی نصیب نزار

انشالله به زودی زود در این مکان تیکر بارداری نصب میشود.....خدایا من ب بهت ایمان دارم ناامیدم نکن....
وااااای اره عزیزم تست گرفتم خدارو شکر باردارم الهی نصیب همه ی منتظرا بشه اصلا باورم نمیشه خدایا شکر ...

عزیزم تبریک میگم واقعا شاهکاره و نمونه ای از معجزات وخواست خدا.انشالا بسلامتی بغلش بگیری.مطینم پسر هم هست😊

قربونش برم که هرناممکنی با خواستش ممکن میشه.الهی که قسمت همه کسایی که چشم انتظار بچن بشه

برای منم دعا کن دخترام چشم انتظار برادرن😔

میشه لطفا برای حاجت دل من صلوات بفرستین💐💐💐💐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرضیه جون من خواب دیدم که ی پسر تازه به دنیا اوردم باز دوباره بیبی چکم مثبت شد تو خواب خیلی خوشحال ب ...

انشالله ک خیره

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
عزیزم تبریک میگم واقعا شاهکاره و نمونه ای از معجزات وخواست خدا.انشالا بسلامتی بغلش بگیری.مطینم پسر ه ...

عزیزم انشالله باردار بشی دوقلو پسر گیرت بیاد 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
2731
وااااای اره عزیزم تست گرفتم خدارو شکر باردارم الهی نصیب همه ی منتظرا بشه اصلا باورم نمیشه خدایا شکر ...

مبارک باشه عزیزم 

هیچی بالاتر از خواست خدا نیست 

امشب که پیامت رو دیدم حس عجیبی پیدا کردم و فهمیدم که تصمیم گیرنده خداست و بس 

حسم میگه بچه ات پسر باشه چون اسپرم قوی ای بوده که تو این شرایط خاص دووم آورده 

و خدایی که در این نزدیکی ست ......
خداروشکر مرسی عزیزم

عزیزم شما تنبلی تخمدان  داشتید؟

مبارکه انشالللا سالم بیاد بغلت 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
سلام بچه ها دعام کنید منم ماه بعد باردار شم  خیلی میترسم نشم

انشالله شما هم این ماه مامان بشید 

2738
انشالله شما هم این ماه مامان بشید 

ممنون گلم این ماه ک گذشت ماه بعد بشه انشاالله...

دعام کن 

انشالله به زودی زود در این مکان تیکر بارداری نصب میشود.....خدایا من ب بهت ایمان دارم ناامیدم نکن....
عزیزم انشالله باردار بشی دوقلو پسر گیرت بیاد 

وای خدا دوقلو دختر دارم😂😂اینماه امکان دوقلویی بود اقدام نکردم.جای ریسک ندارم دیگه.همون یکی یکی بده داداشاشونو خوبه😉😍

میشه لطفا برای حاجت دل من صلوات بفرستین💐💐💐💐
انشالله ک خیره

مرضیه جون من به یه چیزی رسیدم.  

ببین نظر شما چیه . 

من فکر کنم به اورگاسم رسیدن زن خیلییییی تو بارداری تاثیر داره . 

حالا نمیدونم زن اول اورگاسم بشه واسه پسر  بهتره یا بعد مرد اورگاسم بشه بهتره . 

ولی اینو فهمیدم اگر زن به اوج لذت برسه شانس بهتری واسه بارداری داره . 

اونای که جنسیت واسشون مهم نیست به نظرم بعد از مرد به اورگاسم برسن شانس زیادی دارن . .جوری تنظیم کنید که تا مرد به اورگاسم رسید شما سریع بعدش اورگاسم بشید . 

♥️
ان شالله که برامنم جذب شه به من شیاف پروژسترون داده شبی یکی

توکل به خدا🌺

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
سلام ممنون که جواب دادین، جدی میگید، یعنی روی ژنوم تاثیر نداره یا خدای نکرده ناهنجاری چیزی ایجاد نمی ...

به چه چیزایی فکر میکنی بیخیال بابا قرصتو بخور 😀😀😀 من دیگه اطلاعاتم در این حد نیست اما اینو مطمئنم که همه این دارو رو میخورن 

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
2706