2737
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1679710 بازدید | 136169 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دلو کمرم درد میکنه میترسم دارم سکته میکنممممم😭😭

نترس عزیزم . توی همه سایت ها نوشته این دردها کاملا طبیعی هست . حتی بعضی ها چند ماه اول دقیقا روز موعدوشون هر تاریخی بوده تا چند ماه اول حاملگی  این درد ها رو دارن . پس کاملا طبیعی هست نترس . فقط مسکن نخور کیسه اب گرم و اینجور چیزها هم استفاده نکن عزیزم . فقط استراحت کن . 

♥️
😂😂😂امروز یاد خاطراتش افتادم یه بار رفته بود رو کابینت از رو کابینتم رفته بود رو هود قدیما هست از ...

وااای خیلی سخته انشالله هیچ کس تجربه نکنه🙌

من داییم یه پسر داره که تفاوت سنیش با پسر بزرگم فقط ۴۰ روزه یعنی فکر کن امروز صبحش حموم ۴۰ پسرم بود ظهر پسر داییم بدنیا اومد

پیش فعال نیست فقط شیطون و فوق العاده لوس و بی تربیته🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من کلا قطع رابطه کردم سال به سال خونه مادرم ببینمشون یا تولد خواهرزاده هام بشه اونجا باشن

نمیگم بچه من خیلی آقا و با ادبه ولی بالاخره هرچیزی حدی داره میدونی بیش از حد روش به روی مادرش باز شده هرچی هم به مادره میگی میخنده هه هه🤐🤐 منم میترسم پسرم ازش یاد بگیره و دیگه به حرفای من اهمیت نده

حالا خودش تحصیلکرده فرهنگی ولی نمیدونم این چجور بچه تربیت کردنه

بالاخره به خاطر سلامتی جسم و روان بچه باید یه سری رابطه هارو محدود کرد👌👌👌 

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
2740
یکم هم اسپند دود کن عزیزم واسه خودت . ولی تو معرض دود اسپند اصلا قرار نگیر . واسه زن باردار دود اسپن ...

حالا من روزی دوبار اسفند دود میدم واسه این دختره نیومدم🤪🤪🤦‍♀️🤦‍♀️🥰🥰

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
نترس عزیزم . توی همه سایت ها نوشته این دردها کاملا طبیعی هست . حتی بعضی ها چند ماه اول دقیقا روز موع ...

وااااقعاااا نمیدونستم دوست گل

میگم مگه من حامله نیستم؟؟ 

مگه من آز ندادم مثبت نبوذ؟؟ 

چرااا استرس گرفتم امروز

وااااقعاااا نمیدونستم دوست گل میگم مگه من حامله نیستم؟؟  مگه من آز ندادم مثبت نبوذ؟؟  چ ...

خودتو بگو😅😅

نگران نباش.. فقط پله بالا پایین نکن، نزدیکی نکن فعلا، چیزای گرمی نخور، مراقب خودت باش

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
خودتو بگو😅😅 نگران نباش.. فقط پله بالا پایین نکن، نزدیکی نکن فعلا، چیزای گرمی نخور، مراقب خودت باش

بخداااا هیچکدوم از اینکارارو نمیکنم

پله نداریم اصن

بخدا میترسم

میگم من تموم شهرو خبر کردم از خوشحالی ک باردارم

میگم شاید چشم بزنن نهههه؟؟ 

چقدددد مامانمو مادرشوهرم گفتن استوری نزار فعلا، 

من خدا لعنتم کنه😭😭😭

بخداااا هیچکدوم از اینکارارو نمیکنم پله نداریم اصن بخدا میترسم میگم من تموم شهرو خبر کردم از خوشح ...

اشکال نداره😅.. یه صدقه بده یا اگه میتونی یه قربونی انجام بده.. ان شاالله که چیز مهمی نیست نترس

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2706