2752
2734

بابام هردفعه گرفته ولی هیچکدوممون دوسش نداریم

الان دیدم دوتاش انقضاش تا دوماه دیگست

بخاطر خاصیتشون دلم میخواد بخورم ولی تا بازش میکنم حالم از بوش بهم میخوره

چیکارشون کنم قابل خوردن شه ؟😑

من با عسل میخورم 

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به این خوشمزگی 

با عسل قاطی کن بخور 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

با عسل و نون بخور

خیلی مفیده

توی فرنی و کاچی بریز

با بیسکوییت پدی پور پودر شده و شکلات اب شده و کره بادوم زمینی قاطی کن

توپک درست کن

مفیده

با خرما بخور

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....

صبحانه بخور خیلی خوشمزه و مقویه

نون تست رو توی تابه یکم کره بزن (میتونی بدون کره)بعد سرخش کن

روش کره بادام زمینی با سیب یا موز قاچ شده و یکم دارچین بزن 

خیلی خوشمزه میشه رژیمی هم هست تقریبا