2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678695 بازدید | 136169 پست
عه😁😁😁🤭🤭🤭خب شماهم شیر مرد هستین مثله این دختره من همه پیو نقض کردین دیگه🤣🤣

همین دیگ کلا من میگم زایمان کنی یهو پسر بدن بغلت🤪🤣 چهرت دیدن داره

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مندل داره ۶۰۰ هزینشه

مرضه جون نمیدونی اسمه ازمایشه چیه یعنی کسی بخواد بره دکتر باید بگه چی میخواد

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
2728
واااااااااااااای وای وای بچه ها جیگرااااا بی بی چکم مثبت شدد.  الهبییی همه حامله شین خوشحال شی ...

ای جاااانم عزیزدلم مباااارکه 😍😍😍

انشاالله گل دختری تو دلته❤❤❤😍😍😍😍

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
حالا باید دوستانی ک زایمان چندتا دختر داشتن بپرسیم ک پشت بچه هاشون کبود بوده یا نه😶 چقد این درسته&n ...

من که هنوز زایمان نکردم کجای کی باید کبود باشه؟؟ِ😂😂😂

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
2738
خب سقط شده حساب نمیشه که 

کی گفته وقتی جنسیت بچه مشخص میشه اونم جزو بچه هست الان من تو هفت ماهگی سقط داشتم این بچه حساب نمیشه؟؟

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
شکوفه جون چیکارکردی؟آنومالی و رفتی؟ @shokoofe_sooratim    

سلام عزیزم آره صبح رفتم اومدم خبر دادم ندیدی حتما🤪

خدارو شکر همه چی خوب بود🙌🙌

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
والا من یه بار تو این نی نی سایت دیدم انجام داده بودن همه میگفتن درست بوده فکر کنم گفتن بین 500 تا 6 ...

سلفری اسمشه و فقط تعیین جنسیت بخوان ۶۰۰هس