2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1684399 بازدید | 136169 پست
پسره 😍منم دست زدم پشت لبم ولی برا دخترام دست میزدم ب موهام 

چون بعدش موهامو بستم ترسیدم گفتم بالاخره چی شد😬😬

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رزاااا بالاخره مامانم نمک ریختن رو سرم اونم دوبار و من نفهمیدم میگن هر دو بار دست زدم ب لپم و بینیمو ...

وای خوشبحالت تو انجام دادی😂😂

معنیش پسره

چون به صورتت دست زدی🤩🤩🤩

ولی خب مثال نقضم داشتیم تو تاپیک

آقا من دلم به حلقه خوش بود که تو دیروز نوشتی برعکسه😂😂😂🤪

خدا هرگز دیر نمیکند🤗 انَ مع العُسرِ یسرا😍
منم دیدم خیلی بد بود ولی بردمش طاقت نداشتم ....انشالله برای هیچکس پیش نیاد 

ولی ب شیرینی اخرش چسبید. الان ی دختر چهارساله دارن

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
چون بعدش موهامو بستم ترسیدم گفتم بالاخره چی شد😬😬

نترس حرکت اول مهمه خیلی ب این اعتقاد دارم من برا دختر اولم فهمیدم ک نمک ریختن میخواستم از قصد دست بزنم ب سیبیلم ناخوداگاه دستم رفت تو موهام انقد تعجب کرد 

وای خوشبحالت تو انجام دادی😂😂 معنیش پسره چون به صورتت دست زدی🤩🤩🤩 ولی خب مثال نقضم داشتیم تو ت ...

چه خوشحالی وقتی میگی مقتل نقضشم دیدی 😲😲😢😢😢 همه خوشحالیم پرید ....منم حلقه رو هنوز دو ب شکم

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   

دوستان فقط و فقط به سونو اکتفا کنین. اگ خدایی نکرده جنسیت الان با این ازمایشا بگه پسر بد تو سونو متوجه بشین دختره واقعا حالتون بهم میریزه پس صبور باشین و کمی تحملتون بالا ببرین

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
منم هم اصلا گریم میگیره ولی من خودم ب خودم خیلی استرس میدم و این خیلی بده ...انشالله این روزا برات ب ...

آقا یکی بیاد نمک بریزه رو سر من😫😂

منم دیشب خواب هندونه دیدم

شوهرم میگه تعبیرشو دختر نوشته😂😂 

اره اینا فقط سرگرمیه 

چون کلا مثالای نقض این چیزا هم بالاست و وقتی مادر امیدوار میشه ک جنین تو شکمش جنسیت باب دلشه وقتی میره سونو و میفهمه اون جنسی نیست کلا تا چند ماه نمیتونه با جنین ارتباط برقرار کنه و حتی ممکنه بگه من اینو نمیخوام. داشتیم اینجا ک کسی بود ک بچه دومش دختر شد و میگفت من هنوز نتونستم با این بچه ارتباط برقرار کنم اونم بد از این همه سال

چه خوشحالی وقتی میگی مقتل نقضشم دیدی 😲😲😢😢😢 همه خوشحالیم پرید ....منم حلقه رو هنوز دو ب شکم

وای نه تووخدا خوشالیتو سرجاش نگر دار مم خودم خییییلی این روشو قبول دارم یعنی مثال نقض توش ندیدم تا اینکه دیکی دو روز پیش یکی از بچه ها که اسمش یادم‌نیست نوشت من دست زدم به بینیم ولی بچه ام دختره 

حالا این یه نفر اینجوری بوده من سر پسرم دست زدم به صورتم قشنگ یادمه مامانم سونوگرافیم کرد دقیق😂😂😂😂 واسه بعدی فک کنم به موهام دست زدم دختر شد 

دوستان فقط و فقط به سونو اکتفا کنین. اگ خدایی نکرده جنسیت الان با این ازمایشا بگه پسر بد تو سونو متو ...

دقییییقققققا من بعد از هر تستی هم صد در صد اطمینان نمیکنم هم میگردم دنبال مثال نقض چون اگه دل ببندم بعدا خیلی بد میشه😕 ولی درکل خیلی هیجان انگیزن انجام دادنشون😁😁