2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1684404 بازدید | 136169 پست

برای من این چیزا دختر من نقض کرده.

جوش شیرین

نوع شکم

ناب

مام

ویار ک اصلا نداشتم چیزای ترش فقط میخوردم

هرکی منو میدید میگفت بچت پسره ب دروغ میگی دختر تا این حد

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مام چیه مرضیه

عدد فری بتا و مام در سونا غربالگری اول

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
عزیزم مامانم میگن دفعه اول ک ریختن نمک من دست زدم ب لپ و بینیم بعدا موهامو باز کردم و بستم الان چی ش ...

موحده جونم من تاحالا این تست وانجام ندادم ولی همون باراول که دست زدی به لپ و بینیت همون درسته ودفعه دومم که انجامش دادی و دست زدی به لپ وبینیت مهرتایید زده دیگه،انشاله که یه گل پسری تو دلت نشسته،تا وقتی جنسیتو نفهمیدین این تستا خیلی باحالن.💝😘

وقتی استرس های رکسانا و موحده رو میبینم،،وقتی استرس مامانایی که دوتا دختر دارن و میترسن از اقدام،،وق ...

سلام عزیزم برای من واقعا اینجوری نیست 

می‌دونی ما چون اصلا توی خانواده یک دونه پسر هم نداریم چه ازطرف من چه همسرم برای همین همه پسر میخان ولی خب در واقع هیچ برتری خودم و همسرم به هیچ کدوم از جنسیت ها نمی‌دیم.باورمیکنی نصف غصه ی من بخاطراینه الان بچم‌دختر باشه بعدیت هر کدوم پسر بشن دیگه اینو تحویل نمیگیره هیچکسی من هرکاررم بکنم که بچم‌کمبچد احساس نکنه بازهم‌نمیشه چون ناخودآگاه همه اون جنسی که ندارن رو بیشتر دوست دارن .واصلا فکرنمیکنم اینجوری باشه که دوتا پسرانه داشته باشم غصه نخورم واقعا خیلی خیلی غصه میخورم همیشه دلم‌میخاد دخترام بعداز چندتا پسر به دنیا بیان که پیش همه و همه جا عزیزباشن ولی دیگه هرچی خدا بخواد.اهان راستی این هم که اکثرادنبال پسرهستن دلیل ۱۰۰درصد تبعیض جنسیتی نیست بخاطراینه که به دلیل غذاهایی که میخوریم وخیلی چیزای دیگه بدن همه داره رو به سردی می‌ره و دخترایی زیاد شده به همین دلیل همه دلشون پسرم میخواد 🥰انشاا....عزیزم که به راحتی زایمان کنی و دختر گلتو بغل بگیری و کیف کنی😘😘😘😘😘