2752
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1688899 بازدید | 136169 پست
مگه ربطی به پسر شدن داره؟

اره تو نت زده که کسایی که آسپرین میخورن بچشون پسر میشه دیگه نمیدونم چقد صحت داره اخه یه جا هم خوندم نوشته بود با مطالعات جدید برعکسه هرکی خورده بچش دختره آخه خون رو اسیدی میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینطوری برات بهتره، حدا۳ل انقد تو هول ولا استری نیستی، ببخش ک دیر جوابتو میدم شرمنده. البته میتونی ب ...

خواهش عزیزم ممنونتم که همیشه جواب میدی آره فردا یکی میزارم انشالله که دیگه تکلیفم روشن بشه😓

به آرزوهایم قول رسیدن دادم❤
کدوم یکی از بچه ها این‌تاپیک لوله هاشو از دست داده؟؟؟ پناه من باش یا اون دوستمون ک تو همدان بود ...

اسمش یادم نیست ولی میومد میگفت مثله من خودسر لتروزول نخوریم من حاملگی خارج رحمی شدم سر این قضیه

خدای مهربونم،ریزدونه ای که در وجودم نهادی و به سلامت بغل بگیرم و لیاقت نگهداری از هدیه ی ارزشمندتو داشته باشم،پروردگار عزیزم فرزندم توانمند و مفید بشه جوری که دنیا به وجودش نیاز داشته باشه،💌
اره عزیزم

شکوفه جان اول ک سلام.صبحت بخیر

تو رو خدا یه سونو برو.من دیگه اعصابم نمیکشه استرس تو رو هم بکشم.بزار دیگه جنسیتو بدونیم ماهم یه نفس راحت بکشیم

با تشکر😄

😍دختر چشــم رنگی مامانی ، برا اومدنت لحظه شماری میکنیم عشــق دلم😍
دقیقا.  من یکم توضیح هم بالا راجع به امار دادم. ببین کسی هست تو اون تاپیک جواب نگرفته ها جا اف ...

لوبیای عزیزم من که بهتون گفتم صبح روزی که کیتم رو اوج رفت و ما اقدام داشتیم شوهرم به هیچ وجه خارج از واژن تخلیه نشدن اصلا فقط بخاطر اینکه من اطلاع نداشتم از مثبت شدن کیت دستشویی رفتم که یادمه منی خیلی کم بیرون ریخت وتازه بعدش دوساعت خوابیدم.بازم تاکید کنم که شوهر من خارج از واژن تخلیه نشده بودن.وظیفم دونستم این و حتما بگم.براآمارتون.من تو بازه تخمک گذاری 4بار اقدام داشتم. مرسی ازت🙏😘😘😘

پس اون که رو شکمه چیه؟؟ اخه اینو میگن تعداد فرزندان و جنسیت اونا رو نشون میده🤔🤔🤔

نمیدونم ، منم زیاد این چیزا رو بلد نیستم 

دختر زیبای من، گل قشنگم؛ تا ابد دوستت دارم ،سپردمت دست خدا،،،،قول میدم زود بیام پیشت ،، نمیخاستم از تو جدا شم ، تو گلی توی گلخونه بودی،، گلی دیدی  که آخرش اما توی دنیام گمشده بودی، گلی تو بگو من نباشم کی کی میذاره تورو روی چشماش،، کی میریزه آب پای جونت،کی میذاره تورو جلو آفتاب، گلی میترسم که پژمرده شی بمیری و بری،، گلی اگه خاری بره باز تو تنت میمیرم منه کولی،، گلی بیا خاکت میشم ، ساکت میشم تا از پیشم نری ، دعا میکنم بارون بیاد رو سرت گلی .......
یعنی راستای دست حرکت کنه پسر میشه

آره 

دختر زیبای من، گل قشنگم؛ تا ابد دوستت دارم ،سپردمت دست خدا،،،،قول میدم زود بیام پیشت ،، نمیخاستم از تو جدا شم ، تو گلی توی گلخونه بودی،، گلی دیدی  که آخرش اما توی دنیام گمشده بودی، گلی تو بگو من نباشم کی کی میذاره تورو روی چشماش،، کی میریزه آب پای جونت،کی میذاره تورو جلو آفتاب، گلی میترسم که پژمرده شی بمیری و بری،، گلی اگه خاری بره باز تو تنت میمیرم منه کولی،، گلی بیا خاکت میشم ، ساکت میشم تا از پیشم نری ، دعا میکنم بارون بیاد رو سرت گلی .......
من انجام دادم درهم میشد همش😄 فک کنم دوقلوان تازه یه چند ثانیه اولش ثابت میموند...طولانی هااا🙄

مال همه اول ثابت میمونه😅😅😆😆 حالا منکه از صحت این تست بی اطلاعم😛 محض سرگرمی ،،شاید دوقلو واقعا😍😍😍😍

خیلی هم عالی،لوبیا جان من قصد بی احترامی نداشتم عزیزم،فقط گفتم که دیدم دیروز یه کاربر این پست رو گذا ...

اره گلم میدونم. ببخشید منم طرف خرفم و منظورم اصلا شما نبودین.

کلی گفتم. اخه خواننده خاموش هم زیاد داریم. از اول هم گفتم هر کسی خودش تحقیق کنه و فردا حس نکنه کاش به فلانی اعتماد نمیکردم و خودم بیشتر تحقیق میکردم

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
آره همچنان توراهیم فردا ساعت ۱۱صبح اونجا میرسیم اینو ۱۲شب گرفتم ما چون از شمال حرکت میکنیم یکم مسیرم ...

به سلامتی و دل خوش،التماس دعای زیاد

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2706