2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1689362 بازدید | 136169 پست
از بعد پریود تا تخمک گذاری باید بخوری من هر ماه که میخورم تا آخر سیکلم کلی ترشح دارم

سلام عزیزم ببخشید .ترشحات موقع رابطه زیاد میشه؟یا کلا ترشحات واژن؟من ترشحات واژنم زرد یاسفیده و زیاده ولی موقع رابطه ترشحات کمه. امروز رفتم دکتر میگه عفونت داری بازم .۴ ماه هر سری هم رفتم دکتر و حتی دارو گیاهی استفاده کردم ولی خوب نمیشم .حالا این دکتر گفت مانع بارداری یا پسر رایی نیست ترشحاتت .

خدایا شکرت...
من باردار نیستم دوماه قبل رژیم پسر گرفتم بعدش فهمیدم ذخیرم پایینه دیگه رژیمو کنار گذاشتم سپردم ب خدا ...

از کجا بفهمیم ذخیره تخمدان پایینه

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شکوفه جان اول ک سلام.صبحت بخیر تو رو خدا یه سونو برو.من دیگه اعصابم نمیکشه استرس تو رو هم بکشم.بزار ...

سلام عزیزم😂😂

تو تازه یه هفته ده روزه میای دوباره تاپیک اعصابت نمیکشه پس بقیه بچه ها چی بگن سه ماهه منو تحمل میکنن😂😂

عزیزم بخدا چندجا زنگ زدم میگن بالای ۱۶ هفته!

تقصیر من چیه؟😃

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
چرا یه سونو نمیری الان که خیالت راحت بشه و یک دل بشی دیگه 

عزیزم چندجا زنگ زدم ولی میگن بالای ۱۶ هفته بیا

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
ن بابا بخدا بری انومالی حتی جنسیت باب دلت نباشه وقتی دستاشو سمتت تکون میده تکون میخوره، دستاشو تو ده ...

عزیزم اون چندبارم که تو سونو دیدمش با اینکه جنسیتو نمیدونستم دلم قش میرفت براش جلو دکتر انقدر نازش میکردم...

روزی که خونریزی کردم مسافرت بودم دیگه رفتم بیمارستان انقدر گریه میکردم،

دکترا میگفتن ۲ تا داری دیگه چرا انقدر گریه میکنی؟

حتی یکیشون بهم گفت شوهر دومته؟؟؟😂

فکر میکردن دوتای اولی واسه شوهر اولیست که دادمشون به باباشون 😆

حتی گفتن سونو واژینال گفتم نههههه بچم سالم هم باشه با واژینال از بین میره....

اینو که گفتم بدتر عصبانی شدن چرت و پرت گفتن  ماهم کلا رفتیم کلینیک سونوگرافی!!

منظورم اینه که این استرس تا روز سونو خیلی بده🤪🤪🤪

بچه ها لطفا راهنمایی کنید.الان چ مکمل یا قرصایی باید بخورم.هفته ۲۰هستم

دکترتون چیزی نداده !

من که اون هفته رفتم دکتر نزدیک ۱۴ هفته بوم برام کلسیم و ویتامین دی ، امگا سه یک روز درمیون ، مولتی پریناتال، و شبی یکی قرص آهن نوشت برام اندازه سه ماه یعنی تا پایان ۶ ماهگی!!

البته مولتی پرینتال رو من ۲ روز درمیون میخورم چون فوق العاده چاق میکنه ..

امگا ۳ یه روز در میون و باقیش هم روزی یک عدد

رو مچ دست  طبق این نگاه کنید طبق صورتی حرکت کنه دختر آبی پسر @حورا1400   &nbs ...

سلام‌ من الان گرفتم همش بالا پایین میشد چند ثانیه بالا پایین شد بعد یه چرخ زد دوباره بالا پایین شد دیگه برداشتم از روی دستم فکر کنم مسیرش همینه ها چقدرم تند حرکت میکرد

به نظرم این تستا نشستن اگه دختر بخوای بهت پسر نشون بدن و اگه پسر بخوای بهت دختر نشون بدن😅

همشون الکین الان فقط خداست که میدونه چی تو دلمون گذاشته ان شاءالله نی نی های همه مون سالم و صالح باشن 

سلام‌ من الان گرفتم همش بالا پایین میشد چند ثانیه بالا پایین شد بعد یه چرخ زد دوباره بالا پایین شد د ...

چه جالب ☺☺☺ ،، اونکه صد البته خدا خودش هر چی بخاد همونه محض سرگرمی گفتم ببینیم بعدها درست در میاد یا نه 😬

دختر زیبای من، گل قشنگم؛ تا ابد دوستت دارم ،سپردمت دست خدا،،،،قول میدم زود بیام پیشت ،، نمیخاستم از تو جدا شم ، تو گلی توی گلخونه بودی،، گلی دیدی  که آخرش اما توی دنیام گمشده بودی، گلی تو بگو من نباشم کی کی میذاره تورو روی چشماش،، کی میریزه آب پای جونت،کی میذاره تورو جلو آفتاب، گلی میترسم که پژمرده شی بمیری و بری،، گلی اگه خاری بره باز تو تنت میمیرم منه کولی،، گلی بیا خاکت میشم ، ساکت میشم تا از پیشم نری ، دعا میکنم بارون بیاد رو سرت گلی .......
والا ما اینجا مانیتور سمت مادر میچرخونن میگن بیا تو دلیت ببین تمام انداما دونه ب دونه نشون مادر میدن ...

مرضیه جون استفاده از پماد هیدروکوتیزون ضرر نداره تو بارداری؟

دختر زیبای من، گل قشنگم؛ تا ابد دوستت دارم ،سپردمت دست خدا،،،،قول میدم زود بیام پیشت ،، نمیخاستم از تو جدا شم ، تو گلی توی گلخونه بودی،، گلی دیدی  که آخرش اما توی دنیام گمشده بودی، گلی تو بگو من نباشم کی کی میذاره تورو روی چشماش،، کی میریزه آب پای جونت،کی میذاره تورو جلو آفتاب، گلی میترسم که پژمرده شی بمیری و بری،، گلی اگه خاری بره باز تو تنت میمیرم منه کولی،، گلی بیا خاکت میشم ، ساکت میشم تا از پیشم نری ، دعا میکنم بارون بیاد رو سرت گلی .......
چه جالب ☺☺☺ ،، اونکه صد البته خدا خودش هر چی بخاد همونه محض سرگرمی گفتم ببینیم بعدها درست در میاد یا ...

آره برای سرگرمی خوبه زمانمون میگذره خودمونو خوش کردیم با اینا

تست شیخ بهایی هم گفت پسر 😑

لج کردن با من 🤨

حالا دختر گلیم که دنیا اومد نقض همشون روشن میشه😉

راستی علائمی هم دارید شما؟

من که هیچ🤗

دکترتون چیزی نداده ! من که اون هفته رفتم دکتر نزدیک ۱۴ هفته بوم برام کلسیم و ویتامین دی ، امگا سه ی ...

گلم کلسیم رو روزانه میخوری؟اهن هم هرشب؟

😍دختر چشــم رنگی مامانی ، برا اومدنت لحظه شماری میکنیم عشــق دلم😍
آره برای سرگرمی خوبه زمانمون میگذره خودمونو خوش کردیم با اینا تست شیخ بهایی هم گفت پسر 😑 لج کردن ...

الهی که خدا بهت دخمل ناز بده کیف کنی باهاش،، منو بگو اینهمه رژیم و این داستانا همه چی فعلا میگه دختر😍 البته خدا به من هر چی بده من راضیم به رضای خودش،دخمل هم دوس دارم فقط پسرم بزرگ اگه دختر بشه سختمه چون همش موقع پدشک عوض کردن اینا باید نبینه سخت،،

فعلا علایم خیلی با پسرم فرق داره ، سر پسرم از یک هفته به پری حالت تهوع وحشتناک شروع شد ، ولی این نه خوشبختانه هنوز حالت تهوع ندارم فقط عطش زیاد دارم هر چی آب و آبمیوه و چایی میخورم همش دهنم خشک،، بقیه چیزام شبیه بارداری اولم هم بچم از تخمک سمت راست بود اینم راست، سر اون هم بیحال و کسل بودم الانم خیلی کسلم ، 

الهی که خدا بهت دخمل ناز بده کیف کنی باهاش،، منو بگو اینهمه رژیم و این داستانا همه چی فعلا میگه دختر ...

خیره گلم ان شاءالله که من دختر دار و شما پسر دار بشید و بچه های سالم و صالح خداوند روزیمون کرده باشه اصلا از روی علائم و تست و اینا برای خودت حساب نکن چون ممکنه حتی ویار و .... کاملا با قبلی فرق داشته باشه ولی جنسیت همون باشه ملاک نیست گلم ان شاءالله حدود ۲-۳ ماه دیگه میفهمیم

ان شاءالله که داداشی تو راهه 😍 

من که پسر باشه اصلا بلد نیستم بزرگش کنم چون اصلا راجبش فکر نمیکنم و نمیدونم چکارش کنم😅

توکل بر خدا

من این هفته تموم شه هفته آینده ان شاءالله میرم سونوی قلب برای همدیگه دعا کنیم خداوند خودمون و نی نی هامون رو در پناه خودش محفوظ بداره و دغدغه و ناراحتی توی مسیر بارداری برامون پیش نیاد

بارداری و تعیین جنسیت خانمی

برای بارداری میتونم بگیرم اما برای جنسیت باید حامله باشی ک درست در بیاد ...گرفتم براتون گفت صبر و شکیبایی داشته باش و توکلت ب خدا باشه از خودش بخواه فقط 

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
2706