2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678814 بازدید | 136169 پست
جالبه من یه پسر بچه آروم میخوام حوصله شیطنت و بازیگوشی خونه به هم ریختن ندارم چون دخترام خیلی آروم ب ...

از الان بگم آماده باشي دكوريهاي تو خونه رو جمع كن حتي ساعت ديواري هم در امان نيست مال ما چندبار سقوط كرده دوتا پسر دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خارش خوب شد اما الان سوزش دارم کمی    

مایعات زیاد بخور تا عفونت قشنگ دفع بشه. عنبرنسا هم دود کن

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
جالبه من یه پسر بچه آروم میخوام حوصله شیطنت و بازیگوشی خونه به هم ریختن ندارم چون دخترام خیلی آروم ب ...

دختر من خیلی شیطون بوده و هست. هنوزم از در و دیوار بالا میره. برای همین تصوری از بچه آروم ندارم  

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
2728
لکه بینی قبلا داشتم اما الان لکه بینی نیس  خونریزی کمه

چی خوردی روز اول پری

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
دم کرده زعفرون و دارچین و زنجبیل و هل و خرما و گردو

همشون‌گرمی و خونریزتو بند اورد. بارها گفتیم ک گرمی زیاد  خب نیست

2740
عصر برم دکتر؟

اگ بری دکتر ک خیلی خوبه، حداقل خیالت راحت میشه

اگه شرايط بدني زن و مرد خوب باشه بنظرم پسر راحت تره چون تا كيتت رنگ گرفت شروع به اقدام ميكني تا وقتي ...

پس اولیمون دختر بشه بهتر

لحظه شماری میکنم تا بتونم بغلت بگیرم مامان   و توی همین لحظه از ته دلم میخوام که هرکسی که دوس داره بتونه این حس تجربه کنه
پشیمونم پشیمونم پشیمون 

من خودم انواع گرمی برای خودم تو پری امتحان کردم و همیشه نتیجه عکس گرفتم و گفتم برای گرم نگه داشتن رحم فقط بهتره شکممو گرم نگه دارم

صفحات ۱ تا ۳ بخون دختر سختتره کمی چون باید فقط یک اقدام باشه شما یک روز در میان اقدام برو ایشاللا ...

مرسی عزیزم فعلا نزدیک پریودم و یکم دل درد دارم امیدوارم باردار باشم

لحظه شماری میکنم تا بتونم بغلت بگیرم مامان   و توی همین لحظه از ته دلم میخوام که هرکسی که دوس داره بتونه این حس تجربه کنه

یه سوال میشه ای وی اف تعیین جنسیت کنی دوقلو پسر برات بذارن؟بعد که گذاشتن حتما دوتاش میگیره یا نه؟منم من مشکل بارداری ندارم

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...
2706