2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678345 بازدید | 136169 پست
آره... بایستی ۱۵م لکه بینی هام شروع بشه... ولی هنوز خبری نیست

خوراکی خاصی خوردی یا بدنتو دستکاری کردی؟

شاید هم به خاطر استرس و هیجان اقدام اینجوری شدی؟

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
خوراکی خاصی خوردی یا بدنتو دستکاری کردی؟ شاید هم به خاطر استرس و هیجان اقدام اینجوری شدی؟

هیچ چیز خاصی نخوردم... غذاهای معمول... تازه پیلاتس و پیاده روی رو هم کم و بیش انجام میدم

یک هفته تماااام هم درگیر مهمون داری بودم و فعالیتام زیاد بود

آخر مرداد دخترخالم فوت کرد، من شهریور ۲ بار پریود شدم

بعدش یک ماه نشدم.. بعدش مرتب شده بود.. این ماه هم اینجور شد

سابقه ی دیر پریود شدن رو دارم... اما الان که برام مهمه و خواستم دوفاستون بخورم اینجوری شده...

الانم بی بی چک زدم منفیییی مطلللق

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوراکی خاصی خوردی یا بدنتو دستکاری کردی؟ شاید هم به خاطر استرس و هیجان اقدام اینجوری شدی؟

تازه بی خیال پیشه کردم، چون شوهرم گفت اول باید ختم زیارت عاشورا بگیریم بعد اقدام کنیم🙄

یعنی سر اقدام ها هم استرس نداشتم...

چون اولی رو طبق تقویم رفتم... 

چند روز بعد ترشحات تخم مرغی رو دیدم و فهمیدم خیلی زود بوده و اقدام بعدی و....

ولی در کل امیدی نداشتم به بارداری.. برای همین استرس نداشتم

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

لوبیا جووووون.... سلام، هستی؟؟؟ @لوبیا99

کیت امروزم هنوز کاملا پررنگه و من سه تا اقدام رفتم.

آخرین کیت رو تازه زدم 👇👇👇👇

https://uupload.ir/files/fdmy_16107882196195704436369728189136.jpg

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2728
هیچ چیز خاصی نخوردم... غذاهای معمول... تازه پیلاتس و پیاده روی رو هم کم و بیش انجام میدم یک هفته تم ...

انشالله که زودی بیاد و خلاص شی. اصلا بدن ماه اقدام بازیش میگیره.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
انشالله که زودی بیاد و خلاص شی. اصلا بدن ماه اقدام بازیش میگیره.

آره واقعااااا

ان شاءالله 🤲

ماشالله تعداد اقدامی های بهمن زیاده. الهی به حق خانم فاطمه زهرا همه مون همون ماه اول با جنسیت دلخواه ...

ان ساالله همه به خواست قلبیشون برسن،من رژیم خاصی نگرفتم ولی زیاد خرما میخورم روز ۱۰یا۱۱پریود میشم خیلی استرس دارم آخه دو تا دختر دارم و نوزاد پسرمم از دست دادم حالا واقعا خیلی دلم میخواد پسر بشه چون ان شاالله اینم باردار شم میشه زایمان چهارمم جای ریسک ندارم تو غذاهام فلفل سیاه فراوان میریزم خرما و چایی نبات میخوریم برنجم نسبت به قبل سعی میکنم کم کنم

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
2740
رکژآن جان خوبی عزیزم.  این روزها چیکار میکنی؟ چیا میخوری؟ اینجوری که معلومه من اولین اقدامی ب ...

سلام مامان فرشته خوبی عشقم. من این ماه هر صبح شکم خالی دو یا سه دونه فلفل نکوبیده میخورم بعد یه لیوان دمکرده کاسنی با نبات میخورم بعدش چایی را با زنجبیل و دارچین میخورم با خرما. هر شب اسطوخودوس با نبات شیرین میکنم قبل از خواب. عسل هم هر روز با یه لیوان آب ولرم قاطی میکنم. لبنیات اصلا نمیخورم. هر غذایی را که درست میکنم ادویه گرم داخلش میریزم با رب فراوون شوهرم قرص ویتامین ای با ویتامین سی زینگ و و آفرودیت کاسنی هم تقریبا روزی یه قوری میخوره با شبها خرنوب. آره تربچه عالی با نمک فراوون در طول روز حتما بخور

مرضیه جان الان سرکارم  اما عکس  بعضیاشو  دارم  اولی یه روز قبل پریود بود و واژین ...

نه درست هست چون روز اول سیکل کل دیواره رحم ریزش پیدا میکنه و کم کم شروع به بازسازی میکنن و بد پری دیگ تا خود زمان تخمک گذاری به ۷ یا ۸ میرسه برای شما فکر کنم نرمال باشه. اگ عکسشو بدی ممنون میشم

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
مرضیه جون من ۷ ماه پیش روز۴ سیکلم سونو دادم ضخامت۶ بودم ضعیفه؟و اینکه هر ماه ضخامت تغییر میکنه؟

ن نرماله ولی بله ضخامت با خوردن غذا تغییر میکنه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ن نرماله ولی بله ضخامت با خوردن غذا تغییر میکنه

😘😘

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
ان ساالله همه به خواست قلبیشون برسن،من رژیم خاصی نگرفتم ولی زیاد خرما میخورم روز ۱۰یا۱۱پریود میشم خی ...

عزیزم یه سوال شما علت فوت جنین بررسی نکردین؟؟ ایا تمام ازمایشهایی ک دادین منظورم غربالگری هست سالم بود؟؟

2706