2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1681488 بازدید | 136169 پست
از سه روز به پریودی بخوری هم میشه

لوبیا جان کیت آخرما امروز زدم به نظر خودم حدسم درسته همون دیروز ظهر تخمکم آزاد شده با توجه به سونوم و از بین رفتن دردام چون کیت امروزم کمرنگ شده و به وضوح معلومه

حالا یه سوال دارم اگه نزدیکی بدون جلوگیری تا پریم داشته باشم باردار نمیشم درسته،چون آزاد کردم تخمکما نمیخوام این ماه بار دار شم ان شاللع اقدامی ماه بعدم برا پسر

https://uupload.ir/files/1v2v_16107865777495322357454434942183.jpg

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
رکژآن جان خوبی عزیزم.  این روزها چیکار میکنی؟ چیا میخوری؟ اینجوری که معلومه من اولین اقدامی ب ...

انشالله منم اقدامی بهمنم برا پسر😍

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان من چطوری باید توضیحات لوبیا در مورد آسپرین و  فلوکونازول رو تو تاپیک پیدا کنم؟ نحوه سرچش ...

عزیزم سرچ نداره فکز کنم.

تا جاییکه من می دونم آسپرین 80 رو از روز پاک شدن تا زمان اقدام. و یک ساعت قبل اقدام مصرف میکنن. ولی اونایی که ضخامت رحمشون کمه نباید مصرف کنن. چون ضخامت رو کم میکنه.

فلوکونازول هم برای کبد خیلی ضرر داره. ولی اگه خواستین مصرف کنین دو روش داره. 

فلوکونازول150 از بعد پاکی هر 72 ساعت یکی

یا

فلوکونازول50 از بعد پاکی تا تخمک گذاری روزی یکی

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
2728
انشالله منم اقدامی بهمنم برا پسر😍

ماشالله تعداد اقدامی های بهمن زیاده. الهی به حق خانم فاطمه زهرا همه مون همون ماه اول با جنسیت دلخواه باردار بشیم.

من فکر کنم 5ام یا ششم پریود بشم. خیلی هیجان زدم. همش برنامه ریزی میکنم.

شما الان در چه حالی؟ چیا میخوری؟ چیکارها میکنی؟ پریودت چندم شروع میشه؟

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
لوبیا جان کیت آخرما امروز زدم به نظر خودم حدسم درسته همون دیروز ظهر تخمکم آزاد شده با توجه به سونوم ...

امروز نه ولی از قردا میتونی نزدیکی کنی و باردار نمیشی

کیتت هم کامل کمرنگه و ازاد شده

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
نوبت نمیدن این آشغالا لوبیا از استرس دارم میمیرم  من نمیخوام امپول اچ سی جی تزریق کنم

تو هر ۲۴ ساعت اقدامت رو‌برو فعلا

بعد از ظهر دوباره کیت بزن. تو شهرتون ونسلتو ندارن بری تهیه کنی؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
ماشالله تعداد اقدامی های بهمن زیاده. الیه به حق خانم فاطمه زهرا همه مون همون ماه اول با جنسیت دلخواه ...

ان شاءالله 

من اگر پریود شدم حتمااا اقدام میکنم... ۶سال به امید این ماه.. این ماه هم که بامبول پریودی

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2740
ان شاءالله  من اگر پریود شدم حتمااا اقدام میکنم... ۶سال به امید این ماه.. این ماه هم که بام ...

الان منتظر پریود شدنی؟ عقب انداختی؟

تو هر ۲۴ ساعت اقدامت رو‌برو فعلا بعد از ظهر دوباره کیت بزن. تو شهرتون ونسلتو ندارن بری تهیه کن ...

چن داروخانه ای که رفتم ونستلو نداشتن

اخه یهو میترسم به اوج برسه و شوهرم خسته شه 

لعنت به این شانس 

الان منتظر پریود شدنی؟ عقب انداختی؟

آره... بایستی ۱۵م لکه بینی هام شروع بشه... ولی هنوز خبری نیست

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2706