2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677654 بازدید | 136169 پست
آخه وقتي هم كيست درمياوردم همينجوري ميشد    ممكنه با مصرف اينوفوليك بازم فوليكولم كيست بش ...

فداتشم من اطلاع ندارم

اگه مشکوکی به کیست حتما دکتر برو

چون کیست باشه دارو بده حداقل دو ماه اقدامت عقب می افته

نمیدونم چه امضایی بذارم  
سمت غرب🙏

یکی هست بیمارستان الغدیر فامیلا میرن وخیلی راضین،مطبشو نمیدونم چون من پیشش نرفتم.اشتباه نکنم فروزان فر

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حب تو برای اقدام هول نشدی؟

روز قبل زده بودم رنگ نداشت فرداش دیدم زیر‌ دلم درد گرفته کیت زدم دیدم رنگ گرفت روز اول خیلی هول بودم شوهرم هم سرکار بود تا بیاد خونه از استرس مردم ولی خداروشکر چهارتا اقدام رفتم سه تا اقدام به فاصله دوازده ساعت رفتم اقدام چهارمم به فاصله بیست و چهار ساعت

علائم داری؟مث تکررادرار و علائم پریودی؟بارداریو پریودی علائمشون شبیه همه.

ببین آره نمیشه گفت بی علایمم،ترشح دارم سینه هام سنگینه،زیردلم گاهی درد میگیره،نمیدونم شایدم همه ی ماه هااینجوریم الان حساس تر شدم.

2731
سلام خوبی دقیقا کی میری سونو‌؟

یه سایت بود دادی عکس سونو ان تی میدی جنسیت میگن.اونو میشه باز بفرستی،؟؟؟ برا سامیار ۱۴۰۰۲ میخوام

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
یکی هست بیمارستان الغدیر فامیلا میرن وخیلی راضین،مطبشو نمیدونم چون من پیشش نرفتم.اشتباه نکنم فروزان ...

بیمارستان الغدیر که خیلی دوره سمت رسالته اسم دکتر هم تو اینترنت سرچ کردم یکی بود مطبش تو کاشان

خودت کدوم دکتر میری؟

آره عزیزم تورابطه های اصلیم که اولی ودومی اقدامم بود ارضا شدم تو سومی نه 

من مامانم سر سه تا بچش خودش تعیین جنسیت کرده و درست شده البته از دوستش که تهران پرستار بوده یاد گرفته! (البته من با روش لوبیا جون کار میکنم)برا هر کیم که حامله بوده میگه بچش چیه تا الان درست بوده! اگه دوست داشتی درخاست دوستی میدم قبول کن صحبت کنیم

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس
من مامانم سر سه تا بچش خودش تعیین جنسیت کرده و درست شده البته از دوستش که تهران پرستار بوده یاد گرفت ...

عزیزم میشه یکم توضیح بدیددرموردروش مادرتون لطفا؟

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
2738
من مامانم سر سه تا بچش خودش تعیین جنسیت کرده و درست شده البته از دوستش که تهران پرستار بوده یاد گرفت ...

من باردارم اما کنجکاوم بدونم

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
بازم اون بالایی فقط میتونه تعیین کننده باشه،بازم امیدوارم انومالی بیای و با شادیت مارو هم شاد کنی گل ...

لیلی جون سن جنین که توی سونوی قلب بهت گفتن درست بود با کیت و لقاحت؟

برای من‌میوفته روزی که تازه کیتم رنگ‌گرفته

حتما عزیزم لطفا درخواست بده من بلد نیستم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706