2737
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1679579 بازدید | 136169 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رو شکر کن که سالمه عزیزم شاید امتحان خدا باشه.!!! من دختر دایی م سیسمونی ش رو هم صورتی خریده بود ...

آره عزیزم تورابطه های اصلیم که اولی ودومی اقدامم بود ارضا شدم تو سومی نه 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
سایز فولیت چند بود؟تخمکگذاریتو عقبو جلو نکرد؟

سونو نرفتم همیشه برای ماه های قبلم کیتم روز چهارده سیکل رنگ میگرفت ۴۸ ساعت مثبت میموند

ولی اینماه یازده سیکلم زودتر رنگ گرفت تقریبا پنجاه ساعت خورده ای رنگ داشت

لوبیا  خیلی دلم گرفته  کیت هارو ببین این آخری مال امروزه ازپریشب دیگه اقداممو ول کردم ...

کی سونو‌بودی؟ سایز چند بود؟

اگه کیت بیتشر از ۳۶ ساعت مثبت باشه امکانش هست که تخمک ازاد بشه ولی کیت منفی نشه. پس باید سونو بری ببینی وضعیت چیه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
سلام خوبی دقیقا کی میری سونو‌؟

سلام مرسی توخوبی،هفته آینده میرم،

تو چیکارکردی، الان چند هفته ای،ان تی کی میری؟

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2740
ممنون عزیزم چشم😍،تا خدا چی بخواد.

علائم داری؟مث تکررادرار و علائم پریودی؟بارداریو پریودی علائمشون شبیه همه.

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

و یه سوال هم داشتم 

کسایی که اینجا امپول اچ سی جی زدن هم امارشونو دارید که چجوری بوده اقدام هاشون؟ و نتیجه گرفتن یا نه؟ 

چون اکثر پزشکها میگن 30 تا 36 ساعت بعد معمولا تخمک ازاد میشه و با توجه به گفته های لوبیا جون اگر 3 تا اقدام بخواییم قبلش بریم از یه روز قبل تزریق آمپول باید اقدام کنیم فکر کنم هر 12 ساعت 

من قبلا چندتا تاپیک زدم 4 نفر مجموعا گفتن که با امپول پسردار شدن

دو نفرشون 12 ساعت بعد فقط یه بار اقدام که این فکر میکنم جزو اون 55 درصدن

یکی 24،48،72 ساعت بعد یعنی سه بار

یکی دیگه هم 24 و 48 ساعت بعد

تو تاپیک لوبیا جون دونفر بودن فقط 36 ساعت بعد از تزریق یکبار اقدام کردن و نی نی شون دختر شده بود

میخواستم ببینم کس دیگه ای اینجا بوده که با امپول اچ سی جی پسردار شده باشه

من چون تا قبل از سونوی فولیکول ها نمیدونم کی قراره امپولو تزریق کنم ،نمیدونم کی باید اقدام کنم که خیلی با فاصله از تخمک گذاری هم نباشه

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...
دوستان دکتر زنان خوب تهران میشناسین؟ دکتر خودم مسیرش دوره پولکی هم هست زیاد دوستندارم پیشش برم

کدوم منطقه؟

2706