2733
2739
عنوان

بیاین بگین دوران مجردی چطوری پسرا شماره دادن بهتون 🤣🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 5035 بازدید | 224 پست
بابا از این اسکولا بدم میومد... اول اینکه قیافه برام مهم بود و قیافه نداشت بعد اون با موتور بود من ...

😂😂منم خیلی از این هولا بدم میاد مثلا یه پسر خوش تیپ تیکه بپرونه میخندم دوتا فحش زیر لب میدم میرم ولی وای ب حال اون پسر زشت و اسکولس ک بخواد شماره بده دیگه فاتحه مع الصلوت😂😂😂

یه بار با دوستم تو خیابون بودیم دوتا پسر مزاحممون شدن با موتور بودن منم برگشتم گفتم میخای بگم فلانی بیاد ..... کنه  گوشبمو در اوردم مثلا عکس پلاک بگیرم این دوتا نفهمیدن چطور در رفتن (فلانی ک ب کار بردم از لاشیای شهره)😂😂

عجب بابا عجب
منم یه بار با بابام در سوپر مارکت بودم یه مرد گنده حدودا ۴۰ ساله گفت موهات چ خوشگله منو بگی اونجا دل ...

منم میخاستم برگردم بزنم تو گوشش 

فقط بخاطر پدرشوهرم بود خودمو زدم به اون راه

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وایی چقد تباهی البته ببخشیدا😂😂😂😂

😂😂اره خیلی 😂😂

حالا کاش کراشم حسی بهم داشت انتر خان بهش گفتم دوست دارم با یه حالتی برگشت گفت کوچولویی انگار ب جای چهار سال چهل سال ازم بزرگتره😐 بعدشم گفت من اهل رل نیستم (خیر سرش فقط با ننه بزرگ دوست من رل نزده)😐😐😂

عجب بابا عجب
2728
خوبه والا پدرشوهرم من مثل کاراگاهاس وقتی با من بیرونه

نه طفلی ‌کلا تو فاز نبود 

اگه میفهمیدخون به پا میکرد 😐

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒
به روش پیس پیس😐😐منم برمیگشتم ببینم کیه وشماره میداد دستم

چقدر خندیدم با پستتت دلت شاد خواهررررم😄

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2740
خیلی حس بدیه مجبور شی سکوت کنی 😶

اره کاش قشنگ بود 

قیافش تخمی بود 😐😐

دبیرستان بودم کوچه پشتی که رد میشدم یه پسره تو نخم بود یه روز خواست بهم شماره بده دم خونشون جلوی ماشینش وایساده بود پسره خیلی اعتماد بنفس بالایی داشت آخه باکلاس و زیبا بود یدفعه تا زانو  با کفش رفت تو کانال آب🤣🤣🤣🤣 گفت خدایا نسل تون با مداد پاک کن پاک کنه چشمام تو چشات افتاد اول صبح روزگارم سیاه کردی 😂😂😂😂 منم گفتم نسل شما را با لکه شور پاک کنه 😂😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
😂😂اره خیلی 😂😂  حالا کاش کراشم حسی بهم داشت انتر خان بهش گفتم دوست دارم با یه حالتی برگشت گ ...

من از کراشمم پیشنهاد داشتم

البته یکی از کراشام😎😎

ولی گفتم نه من اهلش نیستم

نمیدونم چرا نمیتونم قبول کنم با اینکه خیلیم دوسش داشتم