2733
2739
عنوان

بیاین بگین دوران مجردی چطوری پسرا شماره دادن بهتون 🤣🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 5035 بازدید | 224 پست

خیلی هم تو کیفم میزاشتن ... یه با  یکی تو جیبم گذاشت

ولی بیشتر از اینستا و گروه تل رل میزدم😂😂😂

شوهرمم هر چی بهم گفت شماره بده ندادم ماله اونو نگرفتم ولی حفظش کردم

جریان داره حالا همسرم😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکسته نفسی میکنید یه بار گفتید شبیه عکس پروفایلم هستم  پس خیلی خوشگلید

نه والله

قبل از دانشگاه ابروهامو برنمیداشتم کلنم صورتم چیز خاصی نداشت

ولی دوستام اوووووففففف

یکی دوتاشون که حسابی خوش تیپ و شیک بودن و به خودشون میرسیدن

من پیش اونا عین اسگولا بودم  

با کتونی و کوله پشتی و مقنعه  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
یه سوال وقتی پسرا بهتون شماره میدن میگیرید از دستشون؟؟؟؟؟🤐🤐 من اگه روش کراشم داشته باشم روم نمیشه

من روش کراش داشته باشم میپرم بغلش میکنم 😐😂

یه بار خواب دیدم خونه مامانبزرگم بودیم کراشم اومد کنارم بعد گفت عاشقتم لعنتی منم پریدم بغلش بابام اومد دید میخواست اول اونو بکشه بعد منو 😐😂

یه بارم نقشه کشیدم کراشمو دیدم بپرم بوسش کنم دیدم خیلی ضایع بازیه کلا منصرف شدم😂

عجب بابا عجب
2731
نه والله قبل از دانشگاه ابروهامو برنمیداشتم کلنم صورتم چیز خاصی نداشت ولی دوستام اوووووففففف یکی ...

🤣🤣🤣🤣🤣

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
یه سال رفته بودیم کازرون یه پسری اومد اشاره کرد شمارشو گذاشت روی جدول های کنار خیابون اشاره کرد برم ...

😂😂😂

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
ی بار کفرش درومد با خنده گفت دخترم بزرگ شدی دیگ اینا رو ب من نگو وقتی یکی اومد بهت شماره داد مثلا بت ...

اخی عزیزم 😄بابای منم خیلی بهم اعتماد داره ..میگه به تربیت خودمم اعتماد دارم 

من الانم نصف دوستام اقا هستن ...اما مثل خودمونن از لحاظ فرهنگی ..و خانوادگی هستن 

2740
واااای چه خشن 😁😁😁😁

بابا از این اسکولا بدم میومد... اول اینکه قیافه برام مهم بود و قیافه نداشت

بعد اون با موتور بود

من خودم از ۱۲ سالگی ماشین داشتم خیلی بدم اومد به خودش اجازه داده که به من شماره بده😂😂😂😎

غرور داشتم خیر سرم😂😂😂

وای همین یه ماه پیش با پدر شوهرم رفتیم  بیمه واسه کارش  یه مرده عوضی خیره خیره نگام میکر ...

منم یه بار با بابام در سوپر مارکت بودم یه مرد گنده حدودا ۴۰ ساله گفت موهات چ خوشگله منو بگی اونجا دلم میخاست پارش کنم مرتیکه سطح. پایین بخاطر آبرو بابام سکوت کردم اگه با بابام نبودم فحش بارش میکردم ابدار 😑

عجب بابا عجب
پدر شوهرت چیکار کرد فهمید

نه تو نخش نبود 😐😐

اما یارو پشت ما اومد دوستش صداش زد 

گفت وایستا شمارمو بدم الان میام 🙄🙄

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒