2737
2734
عنوان

بیاین بگین دوران مجردی چطوری پسرا شماره دادن بهتون 🤣🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 5096 بازدید | 224 پست

من زیادبرام پیش اومد تو بازار با اینکه بامامان بابامم بودم پسرا میفتادن دنبالم بهم شماره بدن اما موفق نمیشدن ی ساعت دنبالم بودن اخرش سوارمیشیدم بریم خونه

البته خودم بهشون رو نمیدادم ی باریکیشون اومد جفتم شماره روبذاره تودستم دستش ک ب دستم خورد نزدیک بود جیغ بزنم ، ترسید رفت ولی بازم اومد دنبالم 

یکیشونم توپارک هی اشاره میداد بعد ک خواستیم بریم خونه اومد شماره رو انداخت رو زمین ک برش دارم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آقا من دوستام اکثرا داف و خوشگل بودن بیرون میرفتیم هیشکی تحویلم نمیگرفت

هرکی پسندید با شناخت دراز مدت یا خونوادگی بود

خاطرات شماره گرفتناتون تو حلقم 

حسودیم شد  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2731
من ۱۲سالم بود ،اون زمان نصف دوستام دختر بودن نصف پسر از خانواده هایی مثل خودمون  یه روز برامون ...

وایی خیلی جالب بود   

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜

یه بارم یه پسره تعمیرگاه داشت سرکوچمون هرروز دنبالم میومد تا دوسه سال محلش نمیدادم اونم هیچی نمیگفت یه روز از ماشینش پیاده شد تا یه متریم اومد مثل چی ترسیده بودم

بعد شماره روانداخت کنارم ورفت منم برنداشتم دوباره فرداش دیدم یه شماره انداخته تو خونمون

مامانم بالاخره یه روز رفت الکی بهش گفت نامزد دارم تا ولم کرد

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
2740
از نظر شماچی کاربرد داره🤔🤔

بیخیال تعلیق میشم😑

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

هرکی حاجتوداره بیاد تاپیک اخرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
آقا من دوستام اکثرا داف و خوشگل بودن بیرون میرفتیم هیشکی تحویلم نمیگرفت هرکی پسندید با شناخت درا ...

شکسته نفسی میکنید یه بار گفتید شبیه عکس پروفایلم هستم 

پس خیلی خوشگلید 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

یه بارم جنوب تو خونه یکی از فامیلامون بودیم اونجا دیوارای حیاطش کوتاهه

یهو دخترخالم گفت اون پسره پشت درختا دارهدنگاه میکنه مارو

یه چند دقیقه وایساد و دست تکون دادمحلش ندادیم

بعدش که رفتیم رو حیاط دیدیم یه شماره نوشته رو مقوا انداخته تو خونه

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        

من فقط یه بارشماره گرفتم که همسرم میگه بخاطراینکه خیلی زشتوک بودی هیچکی بهت شماره نمیداده😂😂😀 ولی من یه ادم اخموبداخلاق بودم که هرکی نگاش بهم میخورد همچین بهش اخم میکردم که میشاشیدبه خودش 

اون یه بارم عروسی همسایه مون بود خواهرمم خونمون بودبعدمن تنهارفتم عروسی مامانم نیومد بعداومدم خونه بعدمن زودی درمونو زدن مامانم دروبازکرددوتاپسربه مامانم گفتن اجازه س ازحیاطتون اب بخوریم مامان منم ساااده گفت نه وایسیدبرم ازتوخونه براتون بیارم😬 خلاصه تامامانم ر

اومدتواب ببره شماره روانداخته بودن توراه رو بعدخواهرم پرده روزده بودکنارنگاشون رده بود یواشکی وناهم خواهرمودیدن فک کردن منم😂 بعدمامانم پیداش کرد کلی دعوام کرد که چرارفتی عروسی به خودت رسیدی هزاربارگفتم نکن😂 بعدیه مدت دیدزنگ نمیزنم گفته بود به همسایه مون که براش ازتوکوچشون یه دخترخوب انتخاب کنن که اوناهم یکی دیگه ازدوستاموبراش درنظرگرفتن که اونم تادید خونه مانیست نرفت توخونه دوستم بعدم دوستم فهمیداشتباهی رفتن خونشون کلی باهم خندیدیم 😂😂

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
اره دیگه دختره و باباش 🙃

ی بار کفرش درومد با خنده گفت دخترم بزرگ شدی دیگ اینا رو ب من نگو وقتی یکی اومد بهت شماره داد مثلا بترس ک من نفهمم ن این ک بیای ب من بگی

خودش فهمیده خنگم شب ساعت دوازده هم برم بیرون ممکنه مامانم مخالفت کنه ها اما بابام اصلا  

2706