2737
2734
عنوان

بیاین بگین دوران مجردی چطوری پسرا شماره دادن بهتون 🤣🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 5035 بازدید | 224 پست

هروز با ماشین می‌رفتم دنبال خواهرم شیشه دودی بود یک روز کار داشتم پدرم رفته بود دختره آمده بود پای ماشین زده بود رو شیشه که بیا اینم شمارم شب بزنگ ،😂😂🤯 حالا پدرم و خواهرم آمدن خونه ب من پریدن ک چرا ،😭😭😭🤔 پدرم دیگه نداشت برم دنباله خواهرم،😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از کراشمم پیشنهاد داشتم البته یکی از کراشام😎😎 ولی گفتم نه من اهلش نیستم نمیدونم چرا نمیتونم ...

😐حیف من جات نیستم 😂

کراش من یه مدتیه رل زده همش با دختره عکس میزاره منم دیگ فک کنم بشه زنش خیلی پیگیرش نیستم چون فامیلیم خبراش میرسه 😂😂

عجب بابا عجب
یه بارم جنوب تو خونه یکی از فامیلامون بودیم اونجا دیوارای حیاطش کوتاهه یهو دخترخالم گفت اون پسره پش ...

براشوهرت خیلی ناراحت شدم خدارحمتش کنه بغضم گرفت😔

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
2731

من ماشین دارم هنوزم جایی پارک میکنم و میرم وقتی  میام تا بغل دستی شماره شو  نوشته گذاشته زیر برف پاک کن و رفته 😂😂😂 همونجا پاره میکنم میگم حتما این کناره ها وایساده تا ببینه  دق کنه 😂😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
2738

😂یه بار رفت بودیم بیرون با دوستامون یهو پسره گفت وسطیرودوستام همشون کلشون چرخید رو به پسره پسره هول شد تیر برقاندیدرفت تو تیر برق 😂وای انقد خندیدیم بعدش من انقد خندیده بودم حواسم نبود جلو پاموببینم سنگ بود بامخ خوردم زمین اون موقع بود فهمیدم دیگ نباید ب کسی بخندم 😐😂

یه بارم یه پسره تعمیرگاه داشت سرکوچمون هرروز دنبالم میومد تا دوسه سال محلش نمیدادم اونم هیچی نمیگفت ...

عزیزم ببخشید میپرسم خیلی ناراحت شدم مگه همسرتون فوت شدن ،ایوای من 

یدونه برادرم ظهر تاسوعا آسمانی شد قربونش برم من موندم تک و تنها با پدرو مادرم که کمرشون شکست داداش عزیزم دو ماه بود دومادشده بودی برای عروسیت کلی برنامه داشتم دای دایی بچه هام کجایی پس ،چع بی خبر رفتی، خونه بدون تو جهنمه  ،برای شادی روح داداشم صلوات بفرستین.

یه بارم پسرعموم مثلا میخواست مخمو بزنه گوشیش را داد دستم گفت شمارتو بگیر ببین اسمتو چی سیو کردم منم زدم دیدم نوشته پرنسسم منم بهش گفتم حالا تو بزن ببین من چی سیو کردم زد اووووومد چناااااار

خوشبختانه تا حالا کسی مزاحمم نشده که بخواد شماره بده

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
از شانس ما فقط ضایع ها شماره میدادن 😁😁

نه خوشکلم زیاد بوده 

اما خوب جونی بود و جهالت 😛😛😛

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒