2737
2739
عنوان

بواسیر لعنتی 🤦‍♀️😓😖

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم براشماهم بیرون زدگیه؟

هم شقاق یعنی زخم هم بیرون زدگی اینقد بزرگ و درد ناک بود الان با همین آب داغ بیرون زدگی هم کوچیک شده دردم نداره انواع دارو گیاهی و دکتر و هر راهی و بگی رفتم درمانش فقط آب داغه

قرص مسهل و اصلا توصبه نمیکنم 

روده هارو تنبل میکنه سبوس گندمو فردا امتحان میکنم و نتیجشو میگم بهت 

میشه لطفا برای آرامش دلم و موفقیتم یه دونه صلوات بفرستی ❤
2728
قرص مسهل بخور

اخه رودههارو تنبل میکنه

گیر کردم بخدااا😭😭

ازعملم میترسم بی اختیاری بگیرم

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
قرص مسهل و اصلا توصبه نمیکنم  روده هارو تنبل میکنه سبوس گندمو فردا امتحان میکنم و نتیجشو میگم ...

ممنون عزیزم حتمااا بهم بگو

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
2740
ممنون عزیزم حتمااا بهم بگو

حتما میگم بهت عزیزم 

بنظر خودم ک حتما نتیحه میگیرم چون خواص زیادی داره و داری فیبر فراوونه 

هم شقاق یعنی زخم هم بیرون زدگی اینقد بزرگ و درد ناک بود الان با همین آب داغ بیرون زدگی هم کوچیک شده ...

وای جدی

خوشبحالت انشالله کلاازبین بره

روزی چنبارمیشینی؟

من تنبلیم میاد

اخبار تغذیه, اخبار گیاهان دارویی, بهداشت عمومي

عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه گفت: مصرف سه قاشق مرباخوري پودر سبوس گندم در يك ليوان شيركم چرب يا يك ليوان آب ميوه قبل از صبحانه، براي مدت يك ماه فرد را عليه يبوست بيمه مي‌كند.

دانشمندان در تحقيقات انجام شده به اين نتيجه رسيده اند  كه پودر سبوس گندم مهمترين و قويترين فيبر مكانيكي است.

پودر سبوس گندم به دليل اينكه دافع قاطع يبوست است به طلاي گياهي معروف شده و كوچكترين عارضه جانبي نيز ندارد.

اين تحقيق براي نخستين بار در ايران توسط يك تيم در دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه انجام شده و در خارج از كشور هم به اين گستردگي روي مصرف پودر سبوس گندم تحقيق صورت نگرفته است.

اين تحقيق در نهمين كنگره تغذيه كه شهريورماه امسال در شهر تبريز برگزار مي‌شود پذيرفته شده و به صورت مقاله ارايه خواهد شد.

“يبوست” مادر بيماري‌ها محسوب مي‌شود كه به گفته پزشكان يبوست حاد يا مزمن با عوارض گوناگون ناشي از متابوليسم ناقص از قبيل ديابت تيپ دو، چاقي‌مرضي، چربي خون بالا، تري گليسريد، كلسترول بالا، ( ليپو پروتيين‌هاي بدخيم)، اسيد اوريك بالا، پوكي استخوان، كم حجم شدن مغز استخوان، پوسيدگي دندان و حتي لاغري مفرط را بدنبال دارد.

با خوردن پودر سبوس گندم فشار خون،اسيد اوريك، كلسترول و تري گليسريد كاهش مي‌بابد و از ناراحي‌هاي عصبي جلوگيري مي‌شود.

كساني كه قصد كاهش وزن سالم را دارند مي‌توانند با مصرف پودر سبوس گندم در برنامه غذايي به هدف خود برسند.