2733
2739
عنوان

بواسیر لعنتی 🤦‍♀️😓😖

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 55 پست
منم همینطور  اندازه ش چقدرع برای شما ؟

خیلی کوچیکه ولی روحیمو ازدست دادم

دفعموخیلی سخت کرده

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی کوچیکه ولی روحیمو ازدست دادم دفعموخیلی سخت کرده

اگ کوچیکه ک طوری نیس برای دفع 

حتما یبوست داری 

سبوس گندم شنیدم عالیه 

تو نت سرچ کن دربارش بخون 

میشه لطفا برای آرامش دلم و موفقیتم یه دونه صلوات بفرستی ❤
اگ کوچیکه ک طوری نیس برای دفع  حتما یبوست داری  سبوس گندم شنیدم عالیه  تو نت سرچ ک ...

یع برنج و ماکارونی میخام بخورم ازدماغم درمیاد

اونم تا ه هفته ای یبار

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
2740
خب اگ درمان نکنی بدتر میشه  براومنم  دردش اول کم بود

عزیزم تحت درمانم پیش جراح عمومی میرم

ولی خب بیرون زدگی تو نرفته

گفته لیزر کن ولی میترسم

عزیزم منم چند هفته پیش دردش امونمو بریده بود حتی یه شب اینقد گریه کردم رفتم درمانگاه آمپول آرامبخش زد دو روز خوابیدم بعدشم رفتم دکتر کلی دارو داد فایده نداشت فقط دوا دردت تشت  آب گرمه بشین کم کم دما اب هی ببر بالا که قشنگ داغ بشه روزی چند بار بشین یه ربع داخلش درد و از بین میبره درد وحشتناکیه پدرم در اومد بدو بشین تو تشت انشاالله تو هم خوب میشی بعدشم ژل لیدوکایین بزن داخل مقعد از داخل و بیرون بی حس میشه 

عزیزم منم چند هفته پیش دردش امونمو بریده بود حتی یه شب اینقد گریه کردم رفتم درمانگاه آمپول آرامبخش ز ...

عزیزم براشماهم بیرون زدگیه؟

عزیزم منم چند هفته پیش دردش امونمو بریده بود حتی یه شب اینقد گریه کردم رفتم درمانگاه آمپول آرامبخش ز ...

میگن آب داغ بیرون زدگی رو بیشتر میکنه ک 

میشه لطفا برای آرامش دلم و موفقیتم یه دونه صلوات بفرستی ❤