2737
2739
عنوان

اصلا دوسش ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نامزد دارم، میترسم از روزی که بدنمو ببینه 😔

عزیززززم اولا اینو بدون همه اون مناطق سیاه رو دارن

دوما اصلاااا جلوش بروز نده خجالت میکشی چون اصلا مردا به این چیزا تاوقتی به روشون نیاری توجه نمیکنن 

بعدشم کلی راه کار و درمان داره غصه خوردن نداره

و خدایی که به شدت کافیست😊⁦❤️⁩
وقتی لباساشونو عوض میکنن دیدم، منم دلم میخاد تاپ بپوشم خب 😔

😐بعدا اون قسمتای تیره رو برو لیزر کن اگه به جا ژیلت اپیلاسیون کنی هم سفید میشه برا شکمت حلقه بزن تو یه ماه صاف میشه برا لاغریه پاهات از تو نت ورزش مخصوص ران پارو بگیر انجام بده بلافاصله بعدش یه چیز پرکالری بخور جذب همون ناحیه میشه 

پتورو بکش روسرت و بخواب ارزش نداره🙃
2728
راه درمانش چیه؟ لیزری چیزی داره؟ 😔

بلههه لیزر بتونی بری که غمت چیه جلسه دوم سوم راحت میشی 

لیموترش و جوش شیرین هم خیلی جواب میده 

همینطور سیب زمینی اینارو امتحان کن هروز از ژیلت و تیغ هم استفاده نکن قول میدم سر یک ماه مشکلت حل بشه 😌

و خدایی که به شدت کافیست😊⁦❤️⁩

اسی یه برنامه از مربی بدنسازی بگیر برا ورزش تو خونه و حجم گرفتن پاهات 

مصرف پروتئینت باید بره بالا 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2740
اسی یه برنامه از مربی بدنسازی بگیر برا ورزش تو خونه و حجم گرفتن پاهات  مصرف پروتئینت باید بره ...

اگه برم باشگاه هرروز باید برم؟ یا سه روز در هفته؟ بعد اینکه چند وقت طول میکشه شکمم ۱۰ سانت آب شه؟ یا ۱۵

مگه چجوری ،من بین همسنام فقط منم که اینطوری ام ،اونا همه بدون شکم، نقاط تیره ام ندارن 

من یه سال ازت کوچکترم نقاط تیره و شکمم دارم اما واقعا حس خوبی به اندامم دارم

اعتماد به نفس داشته باش

بیایید آدم ها را بیشتر از آنچه تنها هستند، تنها نکنیم.

اشتباه میکنی   ادما قرار نیست همه شبیه هم باشن   همه م زیباییای خاص خودشونو دارن میتونی همیشه ورزش کنی و ناهارتو کمتر کنی یا حذفش کنی ب مرور زمان ب تناسب اندامم میرسی

اگه برم باشگاه هرروز باید برم؟ یا سه روز در هفته؟ بعد اینکه چند وقت طول میکشه شکمم ۱۰ سانت آب شه؟ یا ...

باشگا که تعطیله الان خطرناکم هست،حلقه بگیر از این ژله ای سنگینا روزی یه ربع بزن ولی شکم با ورزش خالی که آب نمیشه باید تغذیه ت درست باشه مصرف نون و برنجت بیاد پایین نه اینکه برنج و قطع کنی کلا همه موهات بریزه 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
دقیقااااا ،تاحالا کاری واسش انجام دادی؟ چن سالتونه؟

فقط لاغر کردم پوستتم خیلی داغون شده مزه هام کم شده اصلو بد زایمان قیافم بد شده دستا پاهامم بزرگه زیر بعلمم میرم لیزر ببینم چیه شوهرم ی عروس عمه دار لاغر ظریف سفید سفید خوشگل خوشتیپ همه چیم بلده ارایشگری اشپزی خیاطی 

2706